Cytat Dnia


Nikt nie urodził sie na swiat bez płaczu, nikt nie pyta człowieka, czy chce wejść, nikt nie pyta, czy chce wyjść.
Warto przeczytać


Tadeusz 


25 Czerwca 


Waldemar 


EWA 


4 Września 


 
1 Grudnia

Dobroduszny, szlachetny, bardzo ludzki - zawsze gotów jest do pomaganiatym, którzy na to zasługują i do popierania słuszniejszej sprawy. Lubiporządek i czystość, okazując uznanie dla panujących obyczajów iogólnie przyjętych zapatrywań. Nie znosi dysharmonii i brzydoty w swymotoczeniu; nie lubi

  również wszelkiej złośliwości i niespołecznychpoglądów. Posiada naturalne uznanie dla wszelkiego prawa i religii;życzliwie jest również nastrojonym względem ceremonii i wszelkiejetykiety. Czasami nawet daje się zbytnio związywać rozmaitymformalnościom. Jest to przyjaciel spokoju, prawa, sprawiedliwości irzadko kiedy rozpoczyna spór - a wówczas ma do tego zawsze jakieśpowody idealne. Jego natura jest entuzjastyczna, bardzo impulsywna inawet dość uparta - ma on bowiem określony cel w życiu, do którego dążya wszystko inne musi się temu podporządkować. Okazuje specjalnąskłonność do rozwijania w sobie wyższych zdolności umysłowych -zwłaszcza w kierunku wiedzy ścisłej. Dziecko urodzone dnia tego jestbardzo wrażliwe i uczuciowe; natura jego potrzebuje serdecznegootoczenia. Oziębłość lub obojętność wywiera na nie wpływ szkodliwy, adoznane rozczarowania ujemnie odbijają się na jego charakterze. Lubitowarzystwo innych dzieci a nierzadko wyróżnia przy tym jednostkiupośledzone lub potrzebujące pomocy i stara się je otaczać swą opieką.Jego sympatie są wszechstronne i wszystkim dookoła okazuje swążyczliwość. Jest to usposobienie rzadko spotykane w naszych warunkach,gdzie przeważa zawzięty krytycyzm i nadmierny przerost osobowości -toteż rodzice powinni ochraniać i rozwijać te dodatnie właściwości wswym dziecku.

 

 

Imieniny


16 Października 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Ambroży, Aurelia,
Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina,
Gaweł, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Grzegorz, Radzisław
Do końca roku zostało 77 dni.



Fazy Księżyca: "Nów"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Nów"









Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.