Cytat Dnia


Nie ma lepszego męża niż archeolog: im bardziej się starzejesz, tym bardziej się tobą interesuje.
Warto przeczytać


ALEKSANDRA 


29 Marca 


8 Maja 


24 Sierpnia 


17 Września 


 
1 Grudnia

Dobroduszny, szlachetny, bardzo ludzki - zawsze gotów jest do pomaganiatym, którzy na to zasługują i do popierania słuszniejszej sprawy. Lubiporządek i czystość, okazując uznanie dla panujących obyczajów iogólnie przyjętych zapatrywań. Nie znosi dysharmonii i brzydoty w swymotoczeniu; nie lubi

  również wszelkiej złośliwości i niespołecznychpoglądów. Posiada naturalne uznanie dla wszelkiego prawa i religii;życzliwie jest również nastrojonym względem ceremonii i wszelkiejetykiety. Czasami nawet daje się zbytnio związywać rozmaitymformalnościom. Jest to przyjaciel spokoju, prawa, sprawiedliwości irzadko kiedy rozpoczyna spór - a wówczas ma do tego zawsze jakieśpowody idealne. Jego natura jest entuzjastyczna, bardzo impulsywna inawet dość uparta - ma on bowiem określony cel w życiu, do którego dążya wszystko inne musi się temu podporządkować. Okazuje specjalnąskłonność do rozwijania w sobie wyższych zdolności umysłowych -zwłaszcza w kierunku wiedzy ścisłej. Dziecko urodzone dnia tego jestbardzo wrażliwe i uczuciowe; natura jego potrzebuje serdecznegootoczenia. Oziębłość lub obojętność wywiera na nie wpływ szkodliwy, adoznane rozczarowania ujemnie odbijają się na jego charakterze. Lubitowarzystwo innych dzieci a nierzadko wyróżnia przy tym jednostkiupośledzone lub potrzebujące pomocy i stara się je otaczać swą opieką.Jego sympatie są wszechstronne i wszystkim dookoła okazuje swążyczliwość. Jest to usposobienie rzadko spotykane w naszych warunkach,gdzie przeważa zawzięty krytycyzm i nadmierny przerost osobowości -toteż rodzice powinni ochraniać i rozwijać te dodatnie właściwości wswym dziecku.

 

 

Imieniny


16 Stycznia 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Marcel, Waleriusz,
Włodzimierz
Do końca roku zostało 350 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->