Cytat Dnia


Radość jest matką wszystkich cnót.


 
2 Grudnia

Indywidualność praktyczna umiejętnie przystosowująca się, o dużychzdolnościach naśladowczych. Nie zastanawia się zbytnio nad swymiczynami - a mimo to spotyka go w życiu powodzenie. Świeci wprawdzieświatłem odbitym, ale zdolności swe roztacza tak lekko i z gracją - azwłaszcza czyni to

  wszędzie tam, gdzie mogą one zostać należycieocenione - że może nawet uchodzić za człowieka wybitnego i zaćmićinnych ludzi swej sfery, zdobywając uznanie i majątek. Chętnie wierzy wswą dobrą gwiazdę i pod tym względem ma rację -gdyż urodzeniedzisiejsze jest pomyślne. Umysł jego jasny, bystry - orientuje siędoskonale w sprawach życiowych i łatwo asymiluje nowe idee i metody.Czasami bywa nieco bojaźliwy i niepewny - ale przy lada okazji okazujeznowu krańcową odwagę i zuchwałość, zwłaszcza wtedy, gdy zostaniepodrażniony Wykazuje zdolności organizatorskie i dąży do osiągnięciapotęgi. Jakie są jego wady? Łatwość z jaką się obraca w życiu czyni gonadmiernie zarozumiałym, dumnym, a nawet pozornie bezwzględnym wstosunku do tych, czyich potrzeb nie może zrozumieć. Zazwyczajinteresuje się sportem i potrafi być dobrym jeźdźcem, strzelcem,tenisistą - okazując zamiłowanie do wszelkich zajęć na powietrzu.Zajęcia wymagające nieustannego ruchu, treningu lub też opiekowania sięzwierzętami - wywierają nań wpływ przyciągający. Przebywanie stale wpomieszczeniach zamkniętych wywiera nań wpływ przygnębiający. Natomiastgdy sam może rozkoszować się dowoli ruchem na świeżem powietrzu -wówczas odczuwa współczucie względem osób zmuszonych do pracy wzamknięciu. Chciałby wówczas im dopomóc, zmniejszyć godziny ich zajęć ipoprawić warunki w jakich pędzą swe życie.

 

 

Imieniny


10 Sierpnia 2022
Środa
Imieniny obchodzą:
Asteria, Bernard,
Bogdan, Borys,
Filomena,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Prochor,
Wierzchosław
Do końca roku zostało 144 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->