Cytat Dnia


Błogosławiony ten,co nie mając nic do powiedzenia,nie obleka tego faktu w słowa.


 
4 Grudnia

Główne cechy jego charakteru to odwaga, ruchliwość, impulsywność,ambicja, niezależność, aktywność umysłu i ciała oraz silne namiętności.Chętnie broni jakiegoś liberalniejszego poglądu, a każda sprawa, którależy mu na sercu - ma w nim bardzo gorącego orędownika. Toteż nierazstaje się

  popularnym, chociaż jego umysł ostry i niezwykle ruchliwylubuje się w dyskusjach i najczęściej różni w zdaniu z otoczeniem. Jegozdolności umysłowe są nieprzeciętne, a nierzadko okazuje talentyartystyczne. Jest to człowiek niezwykle wrażliwy, niespokojny,współczujący innym i dążący nieustannie do wolności. Jego największewady - to uniesienia i szkodliwe wybuchy gniewu a także skłonność doprzesady. Usposobienie jego jest bardzo drażliwe. Cechuje go teżintensywne pożądanie rozkoszy a myśli jego są nieraz zwrócone wkierunku używania przyjemności życiowych. Co mu grozi? Dzięki uganianiusię za użyciem może ulegać złudzeniom, narażając się na niespodziewaneniebezpieczeństwa lub przykrości domowe. Czego się strzec winien?Pobłażania swym namiętnościom, aby spiesząc od jednej rozkoszy dodrugiej nie zestarzał się przedwcześnie; może mu zabraknąć wówczas siłdo wyrwania się z więzów zmysłowości. Urodzenie to daje najczęściej dwamałżeństwa lub kilka dłuższych związków. Kto urodził się w tym dniujest humanitarny, przyjacielsko usposobiony do całej ludzkości i łatwozaprzyjaźnia się z każdym.

 

 

Imieniny


14 Listopada 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Agata, Aga, Damian,
Elżbieta, Emil,
Emiliusz, Jozafat,
Józef, Judyta,
Kosma, Laurenty,
Lewin, Serafin,
Ścibor, Ścibora,
Wszerad
Do końca roku zostało 48 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.