Cytat Dnia


Nie trać czasu z kimś kto nie ma go, aby go spędzać z tobą.


 
5 Grudnia

Wolność i niepodległość osobistą ceni nade wszystko w świecie. Lubiszerokie horyzonty i nie znosi warunków ścieśniających i ograniczeń.Nie jest to rewolucjonista z dołu lecz z góry. Nie pragnie on tego coniższe wynosić w górę, lecz chce przeszkodzić, aby rzeczy wzniosłe niedostały się w marne

  ręce. Pośród ludzi tak urodzonych rekrutują się ci,co najwięcej ze wszystkich ludzi polegają na sobie i wierzą w siebie.Czasem wydaje się, że taki człowiek ma tylko jedną jedyną myśl, którago niesie do celu jaki pragnie osiągnąć. Trudno bardzo poznać takiegoczłowieka i określić jego naturę prawdziwą. Posiada on niezwykłąintuicję, pozwalającą mu przewidzieć rezultaty ostateczne każdegoprzedsięwzięcia. Toteż gdy idzie ze swym własnym natchnieniem rzadkopopełnia błędy, natomiast gdy słucha rad innych ludzi - najczęściejzbacza na manowce. Nieustannie czemś zajęty - potrafi zachować wtajemnicy swe cele i dążenia. Życie jego jest niezwykle aktywne,wypełnione ryzykownymi przedsięwzięciami i zuchwałymi przygodami. Naogół przeżywa wielkie wstrząśnięcia i przejścia. Ale mimo wszystkie sweprzygody i życie niezwykle aktywne - człowiek taki właściwie żyje zdala od ludzi. Czego się strzec winien? Aby warunki życiowe niewpływały ujemnie na jego życie i nie zwężały jego granic. Może murównież grozić pozbawienie wolności na czas krótszy lub dłuższy. Wadąjego jest, iż często uważa za prawdę to co jest tylko jego fantazją.Dziecko tak urodzone jest bardzo żywe, dociekliwe, interesujące sięwszystkiem dookoła, i rozpytujące nieustannie starszych. Chociaż możeto być nieraz dokuczliwe - należy jednak odpowiadać na te dziecinnezapytania jak najszczerzej i całkiem logicznie, w potrzebie przyznającsię otwarcie do swej nieświadomości. Gdy bowiem takie dzieckodostrzeże, iż zostało wprowadzone w błąd - traci od razu wiarę wautorytet starszych ludzi.

 

 

Imieniny


23 Września 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Boguchwała,
Bogusław, Libert,
Minodora, Tekla
Do końca roku zostało 100 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->