Cytat Dnia


Miłość nie polega na patrzeniu na siebie, ale na wspólnym patrzeniu w jedną stronę.


 
6 Grudnia

Jest to bystry, zdolny, pojętny człowiek, który potrafi pracować zwysiłkiem aby realizować swe życiowe projekty. Interesuje sięliteraturą i historią, wykazuje subtelny smak i kulturę; jestdobroduszny, życzliwie usposobiony dla otoczenia i chętnie spełnia jegoprośby. Ożywia go niezwykła aktywność, która może

  przybierać formy jaknajbardziej różnorodne. Chętnie się uczy od życia zarówno jak i zksiążek, ale podlega również nagłym atakom chwiejności lub pesymizmu,które równie szybko mijają jak przychodzą. Jest to bowiem urodzonyoptymista. Łatwo zawiera znajomości, interesuje się sprawami ipowodzeniem innych i zawsze patrzy naprzód z usposobieniem radosnym iwesołym, pełen nadziei na przyszłość. Jest to urodzony miłośnik sportui wszelkich ćwiczeń pod otwartym niebem. Lecz w swym namiętnymoddawaniu się sportowi winien zachować pewną ostrożność. Żyje zazwyczajdługo i ma zdrowy organizm. Ewentualna choroba jaka mu grozić może - topewna predyspozycja do cierpień płucnych, co zostaje spotęgowanejeszcze przez nadmierną aktywność. W ten sposób dzięki rozpraszaniu siłżywotnych organizmu może się obniżyć cała jego żywotność w ogóle.Najlepsza kuracja dlań to spacery i ćwiczenia na powietrzu. Potrafibowiem z przyrody wciągać w siebie tyle sił żywotnych ile ichpotrzebuje. Pamięć jego jest bardzo dobra - zachowuje wszystko, a żywawyobraźnia jest opanowana przez rozsądek. Pracuje gorliwie a uznanieogólne często wieńczy jego wysiłki życiowe.

 

 

Imieniny


23 Czerwca 2017
Piątek
Imieniny obchodzą:
Agrypina, Albin,
Bazyli, Józef,
Piotr, Prosper,
Wanda, Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 192 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 14 gościFazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.