Cytat Dnia


Życie jest tylko wtedy coś warte i tylko wtedy daje radość jeśli jest służbą.
Warto przeczytać


Sylwek 


14 Września 


NINA 


WANDA 


7 Sierpnia 


 
9 Grudnia

Ma naturę czułą i wylewną - potrafi wyrażać swe uczucia. Otwarty,szlachetny, kocha niezwykle wolność, dzięki jednak swej intuicjiodczuwa łatwo prawo porządku i harmonii i stosuje się do niego. Gdy gosię jednak ogranicza i powściąga - staje się obraźliwym, draż- liwym,buntowniczym - i wówczas trudno

  jest go uspokoić. Nie czyni innymkrzywdy świadomie i celowo. Ma dużo romantyzmu w swej naturze, lubipodróżować i życie za granicą. Jaki zawód jest dlań najlepszy? Zawodyodpowiednie dla osób urodzonych w tym dniu: nauczycielstwo,duszpasterstwo, prawo a także fotografia, rysownictwo i zawodyartystyczne. Doskonali z nich sportsmeni, jeźdźcy, handlarze koni,agenci, zarządzający majątkami itp. Nieraz umysł takiego człowiekarozwija się w samotności - bez łączności z innymi, zajmując sięniezwykłymi projektami, dążąc do przygód lub przedsięwzięć ryzykownych.Wady. Za wszelką cenę dąży do realizacji swych projektów, a gdy mu sięona nie powiedzie lub też gdy praca jego nie zostanie ocenioną wedleuznania - czuje się wówczas bardzo nieszczęśliwym. Urodzony dnia tegoczłowiek nierozwinięty - gdy się rozgniewa -może się posunąć dookrucieństwa. W gniewie swym odczuwa natychmiast słabe miejsca wroga iumie go trafić dotkliwie. Wszystko świetnie obserwuje i swe planyzręcznie w czyn wciela, ale niełatwo mu przychodzi zrozumieć, że inniludzie mogą nie posiadać tych zdolności praktycznych. Toteż o ile jestnierozwiniętym i nieopanowanym - staje się zbyt władczym i wymagającymw stosunku do otoczenia.

 

 

Imieniny


18 Lutego 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Fryda,
Konstancja,
Krystiana, Maksym,
Sawa, Sylwan,
Sylwana, Symeon,
Więcesława, Zuzanna,
Zula
Do końca roku zostało 318 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.