Cytat Dnia


Radość jest matką wszystkich cnót.


 
10 Grudnia

Jest nastrojony dość fantastycznie i romantycznie - a interesuje sięprzy tym tajemnicami i sekretami innych. Wyraża się ekscentrycznie, wsposób całkiem swoisty. Urodziny te obdarzają wiarą w siebie i wielkąintuicją a czasami nawet dają zdolności prorocze. Bardzo ruchliwy, wzachowaniu się dość

  ostentacyjny - otwarty i szlachetny - taki człowiekniepodległość swą ceni bardzo wysoko. Jego wady. Czasami jest zbytniootwarty, o wiele za szczery i zbyt pewny siebie. O ile nie zachowaostrożności - łatwo zdarzy mu się powiedzieć więcej aniżeli zamierzał.Umysł zaś jego fantastyczny i nierzadko niezrównoważony - z lubościąugania się za projektami nierealnymi, dzięki czemu jego wysiłki życiowekończą się nieraz rozczarowaniem. Do czego powinien dążyć? Zbytniaszorstkość i otwartość jego słów może nieraz sprawić przykrośćotoczeniu, a chociaż mówi wówczas prawdę - nie jest to jednakdostatecznym wytłumaczeniem. Powinien nauczyć się uprzejmości iłagodności w swym wysławianiu się, pamiętając, że prawdę należy mówić zzachowaniem pewnej względności. W zawieraniu małżeństwa powinienzachować jak największą ostrożność, gdyż przez związanie się z osobącałkiem odrębną od siebie może być narażonym na przykrości. Pragnie onbowiem zachować swą niezależność indywidualną również i w małżeństwie,co może wywołać poważniejsze dysharmonie. Jego przywiązania sąniezwykle silne, ale gdy jego nadzieje zostaną zawiedzione - staje sięrozgoryczonym. Kobiety stają się wówczas milczące i beznadziejne amężczyźni popadają w depresję.

 

 

Imieniny


10 Sierpnia 2022
Środa
Imieniny obchodzą:
Asteria, Bernard,
Bogdan, Borys,
Filomena,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Prochor,
Wierzchosław
Do końca roku zostało 144 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->