Cytat Dnia


Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło.
Warto przeczytać


2 Września 


31 Grudnia 


10 Lutego 


11 Kwietnia 


19 Grudnia 


 
13 Grudnia

Urodziny te wskazują na człowieka obdarzonego zdolnościami wysokiegorodzaju, umiejętnością panowania nad sobą oraz sprawowania władzy nadinnymi. Dobry, nieco zarozumiały, dążący do uduchowienia - lubi pięknegesty a zdolnym jest również do czynów szlachetnych, co może

  muprzynieść uznanie ogólne. Nienawidzi wszystkiego co nieuczciwe, niskie,marne. Zawsze jest bardzo towarzyski i chętnie ma przy sobie kogoś,komu może wypowiadać swe myśli, lecz sam nie zawsze ma cierpliwośćwysłuchiwania innych. Niespokojny, ale zawsze pełen ufności - maprzyrodzoną skłonność do zmieniania miejsca pobytu, co łącznie z jegowielką towarzyskością -ułatwia mu wszelkie wystąpienia publiczne.Wykazuje skłonność do zaciętości w poglądach. Umysł jego jest ostry,satyryczny, a chociaż może wykazywać tendencje konserwatywne - niezmniejsza to w niczem jego zamiłowania do wolności i niezależności.Wady tych urodzin - to przede wszystkim nie zwracanie uwagi na opinię inie liczenie się z ludźmi. Wady te łatwo mogą być darowane przezotoczenie, bowiem człowiek urodzony dnia tego ma charakter całkiemprzejrzysty, pozbawiony zazdrości i mściwości; łatwo go przejrzeć nawylot. Nawet gdyby chciał kogoś wywieść w pole - nie może tego uczynićz powodzeniem, gdyż kłamstwa zazwyczaj mu się nie udają. Jak wychowaćdziecko tak urodzone? Powinno być dobrze odżywiane i mieć całkowitąswobodę ruchów -aby jego wrodzona aktywność i przedsiębiorczość mogłasię wyładować. Wychowując je należy się również liczyć z jego niezwykłąwrażliwością i gorącymi uczuciami, które powinny się w życiu rozwijać.Gdy kochające serce takiego dziecka zostanie zrażone - wówczas pogrążasię ono w krytykowaniu siebie samego i otoczenia i staje się tak zwanym"enfant terrible" a jego nadmiernie szczere uwagi i komentarze nieoszczędzają wówczas nikogo.

 

 

Imieniny


24 Marca 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Dzierżysława,
Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek,
Sewer, Sofroniusz,
Szymon
Do końca roku zostało 283 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 3 gościFazy Księżyca: "Nów"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Nów"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.