Cytat Dnia


Cóż wiesz o pięknie? - kształtem jest miłości.
Warto przeczytać


25 Kwietnia 


Y 


17 Października 


22 Kwietnia 


KLARA 


 
13 Grudnia

Urodziny te wskazują na człowieka obdarzonego zdolnościami wysokiegorodzaju, umiejętnością panowania nad sobą oraz sprawowania władzy nadinnymi. Dobry, nieco zarozumiały, dążący do uduchowienia - lubi pięknegesty a zdolnym jest również do czynów szlachetnych, co może

  muprzynieść uznanie ogólne. Nienawidzi wszystkiego co nieuczciwe, niskie,marne. Zawsze jest bardzo towarzyski i chętnie ma przy sobie kogoś,komu może wypowiadać swe myśli, lecz sam nie zawsze ma cierpliwośćwysłuchiwania innych. Niespokojny, ale zawsze pełen ufności - maprzyrodzoną skłonność do zmieniania miejsca pobytu, co łącznie z jegowielką towarzyskością -ułatwia mu wszelkie wystąpienia publiczne.Wykazuje skłonność do zaciętości w poglądach. Umysł jego jest ostry,satyryczny, a chociaż może wykazywać tendencje konserwatywne - niezmniejsza to w niczem jego zamiłowania do wolności i niezależności.Wady tych urodzin - to przede wszystkim nie zwracanie uwagi na opinię inie liczenie się z ludźmi. Wady te łatwo mogą być darowane przezotoczenie, bowiem człowiek urodzony dnia tego ma charakter całkiemprzejrzysty, pozbawiony zazdrości i mściwości; łatwo go przejrzeć nawylot. Nawet gdyby chciał kogoś wywieść w pole - nie może tego uczynićz powodzeniem, gdyż kłamstwa zazwyczaj mu się nie udają. Jak wychowaćdziecko tak urodzone? Powinno być dobrze odżywiane i mieć całkowitąswobodę ruchów -aby jego wrodzona aktywność i przedsiębiorczość mogłasię wyładować. Wychowując je należy się również liczyć z jego niezwykłąwrażliwością i gorącymi uczuciami, które powinny się w życiu rozwijać.Gdy kochające serce takiego dziecka zostanie zrażone - wówczas pogrążasię ono w krytykowaniu siebie samego i otoczenia i staje się tak zwanym"enfant terrible" a jego nadmiernie szczere uwagi i komentarze nieoszczędzają wówczas nikogo.

 

 

Imieniny


18 Czerwca 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Efrem, Elżbieta,
Gerwazy, Leonia,
Marek, Marina, Paula
Do końca roku zostało 197 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 1 gośćFazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.