Cytat Dnia


Bezmyślność zabija.Innych.
Warto przeczytać


13 Kwietnia 


BOGNA 


25 Grudnia 


Jacek 


23 Września 


 
14 Grudnia

Nie uznaje ustalonych praw społecznych - natomiast chętnie idzie zaswymi ekscentrycznymi pomysłami, zdając sobie jednak jasno sprawę ztego co chce osiągnąć. Pracuje nad tym aby ideały wcielić w życiepraktyczne. W stosunku do innych ludzi jest usposobionym życzliwie leczgdy widzi

  popełnianą jakąś niesprawiedliwość lub gwałt - możerozgniewać się silnie i natychmiast występuje w obronie uciśnionych lubnaruszonej sprawiedliwości. Umysł jego jest bardzo żywy, przepełnionyjest projektami i pomysłami; ma w swej głowie daleko więcej myśli,aniżeli naraz potrafi wypowiedzieć. Niespokojny - nie może wysiedziećdługo na jednym miejscu. Dzięki swemu silnemu umiłowaniu niepodległości- może wywołać nieporozumienia i spory. Bowiem przeciwstawia się zupodobaniem poglądom ogólnie przyjętym i temu co w danym momenciewszystkich zajmuje lub wzrusza. Łatwo go dotknąć lub obrazić. Wusposobieniu jego pragnienie uznania zaznacza się bardzo silnie.Okazuje tendencje polityczne i pragnie uzyskać popularność. Co mugrozi? Nie zawsze potrafi poznać siebie samego i zrozumieć właściwościswej natury dzięki czemu grozi mu rozproszenie sił i szkody wynikającez działania bez zastanowienia. Czego się strzec winien? Aby jegokariera życiowa nie miała niepomyślnego zakończenia. W znaczeniuujemnym urodziny te mogą dać człowieka o charakterze niezdecydowanym,mało interesującego a nawet naturę opieszałą lub niedbałą.

 

 

Imieniny


23 Października 2020
Piątek
Imieniny obchodzą:
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Jan, Marlena,
Odilla, Roman,
Seweryn, Teodor,
Włościsław
Do końca roku zostało 70 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->