Cytat Dnia


Człowiek jest mniej nieszczęśliwy, gdy nie jest nieszczęśliwy sam.


 
15 Grudnia

Stoi pośród największego napięcia życia i potrzebuje przestrzeni dlaswego rozmachu i miejsca dla przejawiania swej ekspansji twórczej.Potrzebni mu są również i słuchacze, aby wysłuchiwali jego teorii.Przejęty jest bowiem zawsze jakąś ideą, którą pragnie w czyn wcielićszy.W uczuciach swych jest

  bardzo gorliwy i demonstracyjny; często sięzakochuje. Jego organizm jest mocny - toteż zazwyczaj osiąga wieksędziwy, zachowując do końca życia aktywność umysłu. W raziezachorowania -najczęściej trafiają się niedomagania płucne lub teżzaburzenia nerwowe. Mimo swą niezwykłą ruchliwość i aktywność - potrafiwypoczywać i nabierać nowych sił: sen jego jest zazwyczaj głęboki,chociaż łatwo może zostać obudzony. Lecz gdy życie wymaga od niegowysiłków wyjątkowych - wówczas jego ekspansja życiowa łatwo przekraczamiarę; rozprasza wówczas swe siły nieopatrznie, co może się skończyćwyczerpaniem. Zarówno we współdziałaniu jak i w małżeństwie najlepszerezultaty może osiągnąć z ludźmi urodzonymi od 22 lipca do 23 sierpniai od 20 marca do 21 kwietnia. Czego się strzec winien? Czekają goprzykrości sercowe. Rozczarowania, niepewne uczucia i zaufanie źleulokowane - oto rezultaty jego miłości zbyt mało dyskretnej inieprzewidującej. Powodując się w swych uczuciach nieprzemyślanymiimpulsami -czuje się w końcu obrażonym i nastrojonym mizantropijnie.Zazdrość może się u niego przejawiać tak silnie, że nieomal powodujecierpienie fizyczne i w końcu z zadrości może się rozchorować lubposunąć do czynów gwałtownych.

 

 

Imieniny


29 Marca 2020
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Cyryl, Czcirad,
Eustachy,
Eustachiusz, Ostap,
Wiktoryn
Do końca roku zostało 278 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->