Cytat Dnia


Kochać kogoś a potem stracić, to jak kupić szczęście i łzami zapłacić.
Warto przeczytać


20 Kwietnia 


Śpij dobrze 


HALINA 


"U" 


KAROLINA 


 
16 Grudnia

Cechuje go ruchliwość, która dochodzi nawet do niepokoju.Przedsiębiorczy, ma zamiłowanie do planów szerokich. Ciało jego zdrowei zwinne; okazuje zdolności do wszystkich sportów. Natura takiegoczłowieka jest dość impulsywna i popędliwa. Od popełniania większychbłędów życiowych

  strzeże go jednak silnie rozwinięta intuicja. Taintensywna aktywność i obrotność zapewnia mu powodzenie wewspółdziałaniu. W małżeństwie zazwyczaj stosunki układają się dośćharmonijnie. W sprawach finansowych okazuje doskonałą orientację iosiągnięcie powodzenia materialnego przychodzi mu bez trudności. Razokreśliwszy swój cel - zdąża wprost do niego, a dzięki swym zdolnościomorientowania się w sytuacji - może zostać dobrym finansistą. Ludzienierozwinięci natomiast działają pod wpływem impulsu i przypisująniepotrzebną wagę mało znaczącym szczegółom, co zmniejsza ichpowodzenie i sukcesy. Kobieta tak urodzona ma predyspozycję do dwóchmałżeństw albo też dłuższych związków. Co mu grozi? Że sam może sięstać swym największym wrogiem i wskutek tego będzie prowadzić życiedość smutne. Czego się strzec winien? Aby nie ulegać zbytnio swejzmysłowości, gdyż w związku z tym mogą go spotkać większe przykrości.Stosunki z krewnymi zapowiadają się niezbyt pomyślnie. Niechaj sięstrzeże, aby jego umysł nie zajmował się projektami niefortunnymi,które się niezbyt zrealizują. W razie niedomagania - przyczyną będziezapewne przepracowanie lub przesadny niepokój. Świeże powietrze ilekkie ćwiczenia cielesne okażą się wówczas najlepszymi środkamikuracyjnymi.

 

 

Imieniny


5 Lipca 2020
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Antoni, Bartłomiej,
Filomena, Jakub,
Karolina, Michał,
Przybywoj, Szarlota,
Wilhelm
Do końca roku zostało 180 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 1 gośćFazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->