Cytat Dnia


świat łamie każdego, ale potem wielu jest silniejszych w miejscu złamania.
Warto przeczytać


8 Grudnia 


WIKTORIA 


Jarek 


TERESA 


17 Września 


 
16 Grudnia

Cechuje go ruchliwość, która dochodzi nawet do niepokoju.Przedsiębiorczy, ma zamiłowanie do planów szerokich. Ciało jego zdrowei zwinne; okazuje zdolności do wszystkich sportów. Natura takiegoczłowieka jest dość impulsywna i popędliwa. Od popełniania większychbłędów życiowych

  strzeże go jednak silnie rozwinięta intuicja. Taintensywna aktywność i obrotność zapewnia mu powodzenie wewspółdziałaniu. W małżeństwie zazwyczaj stosunki układają się dośćharmonijnie. W sprawach finansowych okazuje doskonałą orientację iosiągnięcie powodzenia materialnego przychodzi mu bez trudności. Razokreśliwszy swój cel - zdąża wprost do niego, a dzięki swym zdolnościomorientowania się w sytuacji - może zostać dobrym finansistą. Ludzienierozwinięci natomiast działają pod wpływem impulsu i przypisująniepotrzebną wagę mało znaczącym szczegółom, co zmniejsza ichpowodzenie i sukcesy. Kobieta tak urodzona ma predyspozycję do dwóchmałżeństw albo też dłuższych związków. Co mu grozi? Że sam może sięstać swym największym wrogiem i wskutek tego będzie prowadzić życiedość smutne. Czego się strzec winien? Aby nie ulegać zbytnio swejzmysłowości, gdyż w związku z tym mogą go spotkać większe przykrości.Stosunki z krewnymi zapowiadają się niezbyt pomyślnie. Niechaj sięstrzeże, aby jego umysł nie zajmował się projektami niefortunnymi,które się niezbyt zrealizują. W razie niedomagania - przyczyną będziezapewne przepracowanie lub przesadny niepokój. Świeże powietrze ilekkie ćwiczenia cielesne okażą się wówczas najlepszymi środkamikuracyjnymi.

 

 

Imieniny


27 Lutego 2020
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Aleksander,
Anastazja,
Auksencjusz,
Gabriel, Gabriela,
Honoryna, Leander,
Leonard, Sierosława
Do końca roku zostało 309 dni.

Gościmy
Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->