Cytat Dnia


Jeżeli Boga nie ma, to trzeba go sobie wymyślić.
Warto przeczytać


11 Stycznia 


8 Lutego 


Roman 


Anzelm 


21 Kwietnia 


 
17 Grudnia

Jego charakter silny i władczy pozwala nieraz na przezwyciężenietrudności życiowych, których zazwyczaj los mu nie skąpi. Dośćpracowity, entuzjastyczny - wykazuje doskonałe zdolności umysłowe iwszechstronne zainteresowania. Łatwo się z ludźmi zaprzyjaźnia ipotrafi przejąć to co dobre od

innych. Wady urodzin z tego dnia - toprzede wszystkiem oprócz zmysłowości niepokój i rozproszenie sił izdolności, a także opozycyjność i tendencje buntownicze. Nie zwracającuwagi na skutki swych czynów ugania się taki człowiek za swymiprojektami jak ogarnięty manią. Gdy upodobania zmysłowe i żądze zbytniosię spotęgują - wówczas grozi mu niebezpieczeństwo odchyleń w stronęujemną. Do czego powinien dążyć? Przede wszystkim do umiarkowania iunikania wybryków zmysłowych. Nie powinien naśladować innych leczideały swe czerpać z głębi włas- nego serca. Niechaj nie przechodzi zjednego miejsca na drugie, zmieniając zajęcie i otoczenie, lecz raczejwytrwa na stanowisku raz obranym i wypełni swe obowiązki moralne, gdyżprzez to najszybciej będzie mógł się posunąć naprzód w wielkiej szkoleżycia. W ogóle trzeba zastrzec, że urodziny te dają dwa typy: Niższytyp - nierozwinięty - niespokojny, szorstki, rozproszony, roztargniony- to poszukiwacz szczęścia, uganiający się za pomyślnymi okazjami,ceniący przede wszystkim hazard, stawiający wszystko na jedną kartę.Lecz ludzie rozwinięci tego rodzaju powszechnie są lubiani za swądobroć, niesprzedajność, sprawiedliwość. Przyjaciele takiego człowiekazajmują zazwyczaj stanowiska wysokie i mogą dlań być bardzo pożyteczni,okazując skuteczną pomoc.

 

 

Imieniny


7 Kwietnia 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Donat, Donata,
Epifaniusz, Hegezyp,
Herman, Przecław,
Rufin
Do końca roku zostało 269 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->