Cytat Dnia


Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
Warto przeczytać


10 Listopada 


15 Stycznia 


25 Maja 


Bliźniaki 


OLGA 


 
18 Grudnia

Zawsze jest lubianym w kołach w jakich się obraca - ma bowiem charaktertowarzyski i serdeczny. Jest to towarzysz jakiego każdy chętnie widzi iniełatwo go upuszcza. Jego natura uprzejma i sympatyczna - przyciąga dosiebie przyjaciół, ale mimo to - tylko bardzo mało ludzi zna prawdziwąduszę tego

  człowieka. Wierność i stałość w przyjaźni są jegocharakterystycznymi cechami. W małżeństwie nie zawsze jest szczęśliwy,gdyż w wyborze żony kieruje się głównie względami intelektualnymi, niezwracając uwagi na charakter i pochodzenie kobiety. Z osobami płciodmiennej łatwo się zaprzyjaźnia a później z właściwym sobie pośpiechem- zaręcza. Przekonawszy się jednakże o zbyt wielkich różnicachcharakteru - równie szybko zrywa swe zaręczyny jak zawarł. Dziękibowiem swej prostolinijności i prawości - nie znosi kłamstwa i sytuacjifałszywych. Skoro jednak znajdzie kobietę odpowiednią, która gorozumie, kocha i obdarza zaufaniem - staje się entuzjastycznym,nieustępliwym i poświęcającym się małżonkiem a jego wszelkie zdolnościmogą osiągnąć niezwykły rozwój. Zarówno kobieta jak i mężczyznaurodzeni dnia tego dążą zawsze do wolności i to na wszelkich polach iniełatwo pozwalają się ograniczać. Jakie wykazujewady?  Nie troszczy siędostatecznie o swój rozwój duchowy i nie rozwija się w życiu,zaniedbując uświadomienie moralne. Niczym się nie przejmuje, nie robisobie wiele z zarzutów innych lub wyrzutów sumienia i chętnie zgadzasię na wszystko. Tam gdzie jego osoba wchodzi w grę - pragnie abywszelkie inne względy zostały usunięte na plan dalszy. A gdy takiczłowiek rozwinie się duchowo - wówczas staje się prawdziwym idealistąo szlachetnym charakterze. Towarzyski, dobroczynny, wrażliwy,sympatyczny - wykazuje wielką dobrotliwość. Chociaż unika sporów wewłasnych sprawach - z wielką odwagą i niezwykle gorliwie, walczy osprawy pokrzywdzonych. Typ wyższy - jak widzimy - bardzo różni się odczłowieka nieroz-winiętego.

 

 

Imieniny


30 Czerwca 2022
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Alpinian,
Ciechosława, Cyryl,
Emilia, Lucyna,
Marcjal
Do końca roku zostało 185 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->