Cytat Dnia


Miasto, gdy się kocha w nim choćby jedną osobę, staje się całym światem.


 
21 Grudnia

W poglądach swych nieco pedantyczny - nie poddaje się ustanowionejdyscyplinie społecznej i istniejącemu porządkowi rzeczy. Umysł jegowykazuje zdolności organizacyjne i potrafi sobie radzić w życiu.Postawa jego jest władcza, rozkazująca. Wierny, prawy, ma wysokieideały. Ciekawą cechą tego

  człowieka jest jego chęć przeciwstawianiasię innym - pewna oporność, co u typów nierozwiniętych występuje bardzojaskrawo. Ma mocne poczucie tego co prawe i słuszne, a w życiu walczy zwysiłkiem o obronę swych przekonań i ideałów - przez co jednakże możesię narazić na przykrości, a dzięki swej nieustępliwości - może nawetzwichnąć swą karierę. Poważny, bardzo serio - zajmuje nieraz dobrestanowisko życiowe i może uzyskać odznaczenia. Świetnie wszystkoobserwuje i z tego powodu może być dobrym krytykiem. Powodzeniematerialne zależnym będzie od jego własnych wysiłków. Znajomi iprzyjaciele okażą się bardzo pożyteczni i będą go podtrzymywać wtrudniejszych przejściach życiowych. Jest to natura podwójna, którąwarunki życiowe zmuszają do krańco-wości. Studiuje on naturę ludzką ijest bardzo zręczny - zwłaszcza umiejętnie daje sobie radę z drobnymiszczegółami. Niełatwo się zakochuje, małżeństwo jednak zawieraprzeważnie z miłości i wówczas jest najczęściej stałym w swychprzywiązaniach. Od każdego wymaga wysiłków i wydajnej pracy, ale samdąży również do tego, aby innym dawać rzeczy najlepsze. Ścisły,metodyczny we wszystkim co czyni - dąży do jak najdoskonalszychrezultatów, niezależnie od swych sympatii osobistych.

 

 

Imieniny


10 Lipca 2020
Piątek
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Amelia,
Aniela, Filip,
January, Radziwoj,
Rufina, Samson,
Sylwan, Sylwana,
Witalis
Do końca roku zostało 175 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 4 gościFazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->