Cytat Dnia


Czego nie wiemy, potrzebne nam właśnie A to, co wiemy, nie przyda się na nic.


 
26 Grudnia

Jest to duch samodzielny, który polega na sobie i z siebie samegoczerpie swą siłę i potęgę. Posiada wszechstronne zdolności, co potrafiw życiu umiejętnie wykorzystać. Umie skoncentrować się na swych celachżyciowych i dąży do ich realizacji z całym wysiłkiem, na jaki go stać -niezależnie od tego,

  czy to będą cele dodatnie czy ujemne. Ambitny,poważny, myślący, subtelny - zachwyca się wszystkim co piękne, zarównow przyrodzie jak i w sztuce; lubi towarzystwo osób płci odmiennej. Jegokolana są dość słabe. Niechętnie miesza się do spraw innych ludzi. Wadąjego jest egoizm, przy czym przesadza w opisywaniu swych troskżyciowych i przykrości, jakie go spotykają. Jak długo żyć będzie?Ludzie urodzeni w tym dniu mocno trzymają się życia i okazują dońwielkie przywiązanie. Osiągają też wiek sędziwy - dłuższy aniżeli inniludzie. Do ostatniej chwili życia zachowują swe zdolności oraz jasnośćumysłu. Choroby jakie mogą im dolegać - to reumatyzm, niedyspozycjeżołądka i dolegliwości podeszłego wieku. Zdrowie tak długo im dopisuje,jak długo pozostają czynni i aktywni. Skoro bowiem zostaną pochłonięciprzez sprawy życiowe - zapominają o stanach depresji i przybicia, jakiesą ich największymi wrogami. Jak wychować dziecko urodzone dnia tego?Okazuje ono dość dużo egoizmu - toteż wszelkie wysiłki wychowawcówwinny być skierowane na to, aby rozwinąć w nim pragnienie służeniainnym - zamiast dążenia do zadowolenia własnego egoizmu. Należy jeprzyuczać do umiarkowania w jedzeniu zarówno jak i do naturalnego iprostego zachowania się - ma ono bowiem skłonność do zbytniejostentacji i demonstracyjności, przy czym łatwo może nabrać upodobańgrubych i wulgarnych.

 

 

Imieniny


13 Sierpnia 2020
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Diana, Dianna,
Gertruda, Helena,
Hipolit, Hipolita,
Jan, Kasjan,
Radomiła, Wojbor
Do końca roku zostało 141 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 15 gościFazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->