Cytat Dnia


Czego nie wiemy, potrzebne nam właśnie A to, co wiemy, nie przyda się na nic.
Warto przeczytać


30 Lipca 


Roman 


Kamil 


LUDWIKA 


27 Listopada 


 
28 Grudnia

Dowcipny, subtelny, utalentowany - potrafi też być gniewnym, drażliwym,trywialnym i podejrzliwym. Jest bardzo czynny i aktywny a czasamispełnia nawet dobre uczynki - lecz czyni to dość rzadko. Taktowny,sympatyczny - łatwo potrafi wyrazić swe myśli - czy to w mowie czy wpiśmie. Nie jest wolnym

  od przeceniania samego siebie i egoizmu.Jednakże uczucie może zaprowadzić go dość daleko. Nieco chytry i niecobojaźli-wy - całkowicie ufa tej osobie, której odda swe serce. Chętniesłuży ludzkości na planie materialnym, układa szerokie projekty iokazuje zadziwiającą wytrwałość w realizacji wszelkich przedsięwzięć,które obiecują bezpośrednie korzyści. Gdy natomiast perspektywymaterialne nie zapowiadają się korzystnie - łatwo się zniechęca. Każdyczłowiek urodzony dnia tego powinien być kształcony w kierunkuhandlowym, nawet w wypadku gdy dziedziczy znaczny majątek, a to zewzględu na wielkie zdolności wrodzone do handlu. Troszczy się bardzo oswój wygląd zewnętrzny i dba o dobrą opinię, a przede wszystkim starasię zachować jak najlepsze stosunki z wyższymi sferami towarzyskimi, comoże go nawet narazić na znaczne wydatki i wpędzić w długi. Czegopowinien się wystrzegać? Aby nie ulegał swemu zamiłowaniu do sporów isprzeczek i nie wywoływał niepotrzebnych nieporozumień. Chociaż jestbardzo pracowitym - lubi jednak przebywać w złym towarzystwie. Grozi muteż niebezpieczeństwo z powodu nadużyć zmysłowych lub ekscesów. Kobietatak urodzona dość żywa i płocha - z wiekiem rozwinie swój charakter istanie się wierną, odważną i pewną siebie. Chociaż stara się to ukrywaćwszelkimi sposobami - jest w gruncie rzeczy bardzo zazdrosna. Dziękigorliwości, wytrwałości i umiejętności koncentrowania się na swej pracyosoba tak urodzona może liczyć na powodzenie. Uda jej się to, co możeinnemu by się nie powiodło.

 

 

Imieniny


13 Sierpnia 2020
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Diana, Dianna,
Gertruda, Helena,
Hipolit, Hipolita,
Jan, Kasjan,
Radomiła, Wojbor
Do końca roku zostało 141 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 16 gościFazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->