Cytat Dnia


Tak bardzo pragniemy urzeczywistnienia marzeń, ale w chwili ich spełnienia nie wiemy co z nimi zrobić.
Warto przeczytać


Albin 


Zbyszek 


11 Listopada 


21 Grudnia 


22 Grudnia 


 
29 Grudnia

Jest to natura potężna i władcza o wielkiej sile ekspansji. Dążywytrwale do zajęcia najwyższego możliwego dlań stanowiska i przejawiadużo autokratyzmu - co zwłaszcza zaznacza się w jego życiu rodzinnym.Odczuwa naturalne przyciąganie do osób starszych i chętnie z nimiwspółdziała.

Nie obawia się ponoszenia odpowiedzialności za swe czyny alubi działać zawsze w skali jak najszerszej. Jego ambicja jestnienasyco-na.Jego charakter jest bardzo zdecydowany i nie możnapomawiać go o słabość. Zdolnym jest do silnych przywiązań - ale wewszystkim co czyni przejawia pewien egoizm. Wskutek tego nieraz jestnarażonym na przykrości - ogarnia go uczucie rozczarowania i pragnieniezemsty względem osób, które zawiodły jego zaufanie. Trzeba dodać, żejest to człowiek dość zagadkowy, podlegający dziwnym kaprysom ifantazjom - ale mimo wszystko zdolny i wynalazczy. Jego zalety - tocierpliwość, wytrwałość, ostrożność, oszczędność, wiara w siebie,sprawiedliwość, które w jednostkach rozwiniętych moralnie występująwyraźnie. Jego wady. Gdy jednak pozostaje na niskim stopniu rozwoju -wówczas ma w sobie zbyt wiele egoizmu, co przeszkadza mu w rozwoju iczynieniu w życiu postępów. Zazwyczaj w takim wypadku oprócz egoizmuprzejawia jeszcze pogardę dla innych, zazdrość, urojenia, sceptycyzm,skąpstwo i nienawiść. Co mu grozi? Dzięki ujemnym właściwościomcharakteru łatwo wywołuje w życiu rywalizacje, wrogości i w końcu nawetmoże pozostać w życiu samotnym, tak że wówczas będzie się troszczyć jużtylko wyłącznie o siebie samego. Zawód dlań najlepszy związany zhandlem, przemysłem, sprawami czysto materialnymi. W sferze interesówczuje się doskonale i okazuje zadziwiającą przenikliwość.

 

 

Imieniny


1 Sierpnia 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Brodzisław, Justyn,
Konrad, Konrada,
Nadia, Piotr
Do końca roku zostało 153 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 3 gościFazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->