Cytat Dnia


Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa.


 
30 Grudnia

Jest to człowiek poważny, obdarzony dużymi możliwościami rozwoju.Spokojny, skoncentrowany, cierpliwy - nie jest wolny od zaciętości idogmatyzmu. Ma on bardzo charakterystyczne zamiłowanie do imponującegootoczenia: nic nie jest dlań dostatecznie wielkim ani wspaniałym. Jegonatura jest dość

  mizantropijna, chętnie izolująca się od ludzi aledzięki swemu nieprzeciętnemu umysłowi potrafi oderwać się od sprawpowszednich i wznieść na wyżyny filozoficzne. Wobec życia dość obojętny- jest z siebie zadowolony. Mimo to jednak jego poczucie szczęścia iradości życia nie jest zbyt wielkie. Ciekawe są jego niezwykłezdolności jako detektywa: przed jego krytycznym i przenikliwym umysłemnic się nie ukryje. Trzeba dodać, że ludzie nierozwinięci tego typupotrafią bardzo zręcznie wyprowadzać innych w pole. Chciałby osiągnąćuznanie ogólne i pragnie być podziwianym, chociaż nieraz nie zdajesobie z tego sprawy. Niepotrzebnie przesiaduje po nocach, co go osłabiai szkodzi jego organizmowi. Natomiast samotne medytacje, do którychokazuje zamiłowanie - wpływają nań dodatnio i przyczyniają się dopoprawienia jego samopoczucia. Gdy rozwinie się w pełni - okazujeniezwykły takt, zdolności dyplomatyczne, wytrwałość i głębię umysłową.A mimo to potrafi oddawać się dziwacznym fantazjom nad sprawaminajbardziej codziennymi i przyziemnymi - rozmyśla długotrwale. Kobietaurodzona dnia tego jest dobrą panią domu, praktyczną i oszczędną. Znasię na interesach a w towarzystwie doskonale sobie daje radę. Jestbardzo rozsądną. Ludzie urodzeni w tym dniu nierzadko wstępują wzwiązki małżeńskie z osobami starszymi od siebie lub uprzedniozamężnymi. Dążą do osiągnięcia jakiegoś wyższego celu, a w dążeniu tymwykazują wielką praktyczność.

 

 

Imieniny


16 Maja 2022
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Honorat,
Jan Nepomucen,
Jędrzej, Szymon,
Trzebomysł, Ubald,
Wieńczysław,
Wiktorian
Do końca roku zostało 230 dni.Fazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->