Cytat Dnia


Głupi ten, kto głupio robi...


 
31 Grudnia

Okazuje wielką wrażliwość a jego nerwy są silnie napięte. Ma pełnąświadomość swej odpowiedzialności na każdym stanowisku jakie zajmuje.Gdy jednak życie postawi go w pozycji podrzędnej, nie może iść za swymiambitnymi popędami i nie jest w stanie wywalczyć sobie

  niezależności iwolności - staje się wówczas milczący, kapryśny, pesymistyczny. Należyzastrzec, że są to jednak dość rzadkie wyjątki, bowiem ludzie urodzenidzisiaj zazwyczaj osiągają stanowisko wybitne. Czego się strzec winien?Przede wszystkim - zarozumiałości, gdyż może ona zostać ukarana ispowodować jego upadek. Trzeba dodać, że osobie urodzonej dzisiaj groziw ogóle upadek z wysokiego miejsca w znaczeniu czysto fizycznym.Dążenia takiego człowieka są ambitne: pragnąłby poznać i przeniknąćwszelkie doświadczenia życiowe - lecz los przeciwny nie oszczędzi murównież rozczarowań, a przedsiębiorstwa, w jakie się zaangażuje, mogąmu przynieść straty, a nawet zaszkodzić jego reputacji. Tam, gdzie wżyciu powinien zapukać lekko i czekać cierpliwie - w takich właśnieokazjach pragnie wejść gwałtem przy pomocy siły. Ale gdy kładzie kluczw zamek i siłą próbuje drzwi otworzyć - klucz łamie mu się w ręku... Doczego powinien dążyć? Gdy powściągnie swą zuchwałość i impe-tyczność,nauczy się spokoju i skromności, losy jego życiowe ulegną znacznejpoprawie. Te właśnie zalety jego charakteru będą podstawą do zdobyciamajątku. Nierzadko okazuje zdolności literackie lub artystyczne. Zawóddlań najlepszy związany z ziemią, rolnictwem, kopalniami,nieruchomościami, a także wszelkie zajęcia związane z ubraniem,pożywieniem zarówno jak i sztuką. Tam gdzie inni tracą - on zyskuje.Wytrzymałość jego organizmu jest niezwykłą a pośród tak urodzonychludzi wielu dożywa bardzo późnego wieku.

 

 

Imieniny


13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 1 gośćFazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->