Cytat Dnia


Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować.
Warto przeczytać


27 Września 


"U" 


18 Grudnia 


11 Stycznia 


IWONA 


 
Jak go dotykać, czyli seks tantryczny Artykuł od 18 lat

UWAGA!

Artyuł dla osób powyżej 18 lat. Jeśli masz skończone 18 lat możesz go przeczytać, jeśli nie masz ukończone 18 lat łamiesz prawo.

 

Seks tantryczny budzi wiele kontrowersji i emocji. Jednym kojarzy się z wyuzdanym seksem, drugim z miłością duchową. Mniejsza z tym, co się komu wydaje, najważniejsze jest, że tantra może dostarczyć wam nowych doznań seksualnych.


Pozycji jest wiele, ale skupmy się na temacie, jak dotykać naszego mężczyznę, by dać mu rozkosz?

Włosy
Baw się jego włosami, na całym ciele. Zanurz w nie ręce, gładź, dotykaj, przesuwaj po nich dłońmi. Raz łagodnie, raz z siłą. Mieszki włosowe są bardzo wrażliwe.

Dolna warga
Kiedy się całujecie przytrzymaj dłużej jego dolną wargę. Zacznij ją ssać. W praktyce tantrycznej uważa się, że dolna warga jest kanałem przynoszącym podniecenie do męskich genitaliów.

Uda
Zadbaj o wewnętrzną stronę jego ud. Głaszcz je kawałkiem piórka, pędzelka albo twoimi piersiami. Wewnętrzna strona ud jest bardzo wrażliwa na dotyk. Kiedy subtelnie zaczniesz go tam dotykać, będzie wniebowzięty.

 Powieki
Przesuń delikatnie opuszkami palców po jego powiekach. Rozpocznij od środka i przesuwaj je w kierunku zewnętrznym. Nasze powieki są bardzo wrażliwe na dotyk i szkoda, że o tym nie wiemy albo zapominamy o ich dopieszczaniu. Taki ruch nasz mężczyzna odczuje jako miłość i opiekę. Może nawet zacznie mruczeć.

Brzuch
Pocieraj jego brzuch ruchami okrężnymi jedną ręką, podczas gdy druga ręka zajmuje się jego dołem. To wzmocni jego podniecenie, a jednocześnie przypomni, by oddychał przeponą. Przy okazji rozproszysz jego erotyczną energię i spowolnisz go, dzięki temu w efekcie będziecie mogli dłużej się kochać.


Uszy
Ssij, liż i gryź jego płatki uszne. Uszy to klasyczna seksualna cześć ciała. Prawda tantryczna mówi, że im większe jego płatki uszne, tym on ma większą energię seksualną. Jeśli chcesz zwiększyć jego przyjemność, przejdź z pocałunkami jeszcze na jego szyję.

Boki
Zadbaj, najpierw delikatnie, później mocniej, o przestrzeń pomiędzy jego pachami a biodrami. To bardzo wrażliwa część. Jest tam dużo zakończeń nerwowych. W tantrze mówi się, że to tam mieszczą się uchwyty miłości.

Twarz
Spróbuj jak najdelikatniej dotykać jego twarzy. Delikatny dotyk uzmysłowi mu, że go kochasz. Mężczyźni zazwyczaj lubią silny dotyk, ale czasami tęsknią za delikatnością. I twarz jest najlepszym miejscem do okazania czułości.

 

 

Imieniny


5 Grudnia 2023
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Gerald,
Geraldyna, Kryspina,
Krystyna, Pęcisława,
Saba
Do końca roku zostało 27 dni.Fazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->