Cytat Dnia


W życiu chodzi o to,by być trochę niemożliwym.


 
22 Stycznia

Ma licznych przyjaciół. Cechuje go powaga, zamiłowanie do studiów iposzukiwań naukowych jak i zainteresowanie niezwykłymi wynalazkami.Trudno nam obecnie zrozumieć takiego człowieka, gdyż jego zdolnościprawdziwe są jeszcze ukryte i nie mogą się przejawić na obecnym stadiumrozwoju ludzkości dostatecznie wyraźnie i osiągnąć pełnię swegorozwoju. Toteż niewielu tylko ludzi potrafiło wyrazić w swym życiu tewartości twórcze, jakimi obdarzyły ich urodziny z dnia tego. Zazwyczajte urodziny wykazują dwa typy. Ludzie nierozwinięci są egoistamikapryśnymi, na których nie można polegać. Wprawdzie nawet i oniodczuwają nad sobą jakieś wyższe ideały, jednakże z powodu niemożnościich uświadomienia i wcielenia w życiu codziennym - zachowują siębiernie, dając się unosić falom życia. Typ wyższy, bardziej rozwinięty- stara się odrzucić od siebie wszystko co zwierzęce i osiągnąć wyższeideały wszechludzkie. Gdy uda się takiemu człowiekowi opanować swąniższą naturę - staje się wówczas wierny, zdecydowany, cierpliwy,okazuje subtelność niezwykłą i duże zdolności filozoficzne. Współczujewówczas z całą ludzkością, interesując się żywo nauką, sztuką, muzyką iliteraturą. Jest to umysł niezwykle ruchliwy, dążący do niezależnościmyślowej i okazujący stałość charakteru. Zazwyczaj ma licznychprzyjaciół. Typ rozwinięty okazuje niezwykłą intuicję i dostępny jestnatchnieniom twórczym. Nieraz też objawia zainteresowanie rzeczaminiezwykłymi, dziwacznymi, starożytnościami i psychologią w

ogóle.Zdrowie. Organizm jego niezbyt jest mocny i dokucza mu nieraz gorszekrążenie krwi. Szybko jednak może przyjść do siebie, gdy go siępozostawi samego pośród pięknej przyrody. Na małżeństwie specjalnie munie zależy - a jednak potrafi być wiernym i godnym zaufania mężem lubżoną.

 

Imieniny


7 Maja 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Benedykt, Bogumir,
Domicela, Flawia,
Florian, Gizela,
Gustawa, Ludmiła,
Ludomiła, Sawa,
Wincenta
Do końca roku zostało 239 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->