Cytat Dnia


Wiem tylko że wszystko się zmienia,coś jest, a później tego nie ma
Warto przeczytać


27 Czerwca 


Leszek 


2 Lipca 


Aleksy 


Koziorożec 


 
2 Marca

Jego życie duchowe może osiągnąć wysoki rozwój. Przejawia wówczasmiłosierdzie, sprawiedliwość jak również delikatność, pokójowość iwspółczucie dla cierpień innych ludzi. Lojalny w stosunku do swychprzyjaciół - popiera ich czy w dobrym czy w złym. Ponieważ nie widzibłędów w postępowaniu osób, które kocha i zbytnio wierzy ich słowom lubobietnicom - stanowi to nawet - do pewnego stopnia ujemną cechę jegocharakteru. Interesuje go nie tylko strona zewnętrzna życia, alerównież i treść

  wewnętrzna oraz przeżycia duchowe. Pragnie przeniknąćzjawiska życiowe i odkryć ich treść istotną, doszukując się działaniasił psychicznych i przyczyn zasadniczych. Trzeba dodać, że przy tymwszystkim wykazuje doskonałe zdolności do interesów oraz zamiłowaniakolekcjonerskie. Jego zwykła giętkość psychiczna i umiejętnośćdostosowywania się do warunków pozwala mu na zrozumienie i odczuciewewnętrzne wszelkich przejawów życia. Należy jednak zastrzec, żewszystkie powyższe określenia odnoszą się do typów wyższych, tj.bardziej rozwiniętych jednostek. Typ nierozwinięty - jest równieżwrażliwy i przejmujący się wszystkim co dzieje się dookoła, ale nieinteresuje się sprawami ogólno ludzkimi i nie wykazuje szerszychzainteresowań - raczej prowadzi życie dość bierne, dając się unosićnamiętnościom i okazując w życiu chwiejność i niezdecydowanie. Takiczłowiek pierwotny przejawia czasami niezwykły upór, niedostępny żadnymargumentom logicznym i nie da sobie wówczas nic wytłumaczyć. Im więcejgo przekonywać - tym większą nieustępliwość okazuje. Trzeba dodać, że wsprawach umysłowych nie wykazuje wówczas zbytniej konsekwencji. Gdyprzyswoi sobie wreszcie jakiś pogląd, który uprzednio zwalczał zaciekle- od razu poczyna twierdzić, że zawsze w to właśnie wierzył jaknajgłębiej. Co mu grozi. Ma wielkie aspiracje życiowe i przeważnieudaje mu się osiągnąć jakieś lepsze stanowisko. Gdy jednakże jużwzniesie się wysoko -może się okazać, że właśnie wówczas zagrozi muniebezpieczeństwo katastrofy, a w życiu jego mogą występować wtedyzamieszki i przykrości.


 

Imieniny


3 Lutego 2023
Piątek
Imieniny obchodzą:
Błażej, Hipolit,
Hipolita,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Maksym,
Oskar, Stefan,
Telimena, Uniemysł
Do końca roku zostało 332 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->