Cytat Dnia


Nie trać czasu z kimś kto nie ma go, aby go spędzać z tobą.


 
2 Kwietnia

Urodziny dzisiejsze oznaczają możliwości pomyślne w kierunkuosiągnięcia kariery, a nawet wyniesienia do godności i sławy - cobędzie jednak nagrodą długotrwałych wysiłków całego życia. Jest tobowiem urodzenie pomyślne. Prawda, że człowiek tak urodzony przechodzidoświadczenia

  najrozmaitsze już od najwcześniejszych lat życia. Ma onjednak wielkie zdolności i obdarzony jest niezwykłą siłą ducha, któramu pozwala zwalczać zwycięsko wszelkie przeciwności. Jego życie, pełnepracy i walk - uwieńczone zostanie powodzeniem -i przy końcu życia,mimo wszelkie poprzedzające przykrości i cierpienia - liczyć może nauznanie - a nawet odznaczenia i zaszczyty. Wielu ludzi wybitnychurodziło się w tym dniu, a ich zdolności i ta-lenta przejmują podziwemotoczenie. Jednakże te właśnie niezwykłe wrodzone zdolności mogą nanich również ściągnąć przeróżne doświadczenia i przejścia życiowe.Wady. Agresywny, destrukcyjny, pożądliwy - wykazuje silną zmysłowość.Projekty swe nieraz porzuca niespełnione - chociaż są doskonaleobmyślane. Jak wychowywać dziecko tak urodzone. Indywidualność takiegodziecka powinna być uznana przez starszych i traktowana życzliwie i ztaktem. We wszelkich pochwałach czy naganach - należy zachowaćumiarkowanie. Dziecko to potrzebuje uznania swych zasług - ale nigdynie należy go pobudzać do pracy wynoszeniem ponad inne dzieci. I takbowiem okazuje skłonność do tego aby zbyt wiele myśleć i mówić o sobie;przykłady innych dzieci należy mu podawać do naśladowania.

 

 

Imieniny


23 Września 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Boguchwała,
Bogusław, Libert,
Minodora, Tekla
Do końca roku zostało 100 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->