Cytat Dnia


Ci, co rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych, co każą im płakać.
Warto przeczytać


KORNELIA 


Rafał 


OLIWIA 


2 Września 


26 Czerwca 


 
4 Kwitnia

Nieustanny pęd wewnętrzny pcha go do czynu i działania. Niezastanawiając się ani chwili nad tym, czy może mu się coś udać czy nie- zabiera się do czynu, zajmuje stanowiska jak najbardziejodpowiedzialne -i tylko w rzadkich wypadkach spotyka go niepowodzenie.

Z przygód życiowych przeważnie wychodzi zwycięsko. Dąży naprzódnieustannie - a przez swą aktywność zarówno fizyczną jak i myślowąrozwija się wewnętrznie. Jest to charakter nieskomplikowany, naturalny,na ogół dość sympatyczny, chociaż czasami potrafi być również ityrański, władczy, a nawet brutalny. Zawsze jednak jest otwartym iszczerym człowiekiem - ze strony którego nie należy się obawiaćukrytych zamiarów lub podstępnych tendencji. Może okazać zdolnościliterackie. W ogóle wiedzie mu się w pracy umysłowej, a w życiu dąży dotego aby się kierować głową i rozsądkiem. Wady. Jego charakter bywaczasami chwiejny i słaby; okazuje również skłonność do mylenia się wswych sądach, ferowanych nieraz zbyt pośpiesznie. Za bardzo wierzyludziom - a zaufanie swe źle umieszcza. Toteż często spotykają gozawody zarówno co do charakteru innych ludzi jak i co do własnychzdolności. Co mu grozi. Niepotrzebnie okazuje zbytnią pewność siebie.Zaufa- nie jego zostanie nadużyte i może zostać zdradzony. Jego zaśprzedsięwzięcia i spekulacje mogą w końcu wziąć zupełnie inny obrótaniżeli przewidywał. I dlatego też niechaj zachowa ostrożność jaknajwiększą - zarówno w swych przedsięwzięciach jak i współdziałaniu zinnymi. Niechaj polega jedynie na sobie samym i dąży do poznania swychprawdziwych zdolności. Jego najcharakterystyczniejszą cechą są wybitnezdolności organizacyjne.

 

 

Imieniny


22 Czerwca 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Achacjusz, Achacy,
Agenor, Alban,
Broniwoj, Flawiusz,
Innocenty,
Innocenta, Kirył,
Paulina
Do końca roku zostało 193 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->