Cytat Dnia


Nie zamieniaj żebraka na zwyciężce, wszak żebrak przyniósł Ci zwycięstwo.
Warto przeczytać


"R" 


29 Maja 


Damian 


17 Lutego 


Wojtek 


 
5 Kwietnia

Bardzo żywy temperament pcha go nieustannie do czynu: jest bardzoprzedsiębiorczy - dąży zawsze naprzód, co potęguje się z wiekiem.Stopniowo też rozwija się w nim coraz większa samodzielność i opozycjaw stosunku do autorytetów. Z trudem daje się opanować. Jest to człowiekpubliczny, dobry mówca o dużych zdolnościach przekonywania swychsłuchaczy. Umysł jego bystry, aktywny,

  niecierpliwy - obejmuje szerokiehoryzonty. W metodach życiowych jest wojowniczy, przedsiębiorczy,zawzięty -a w słowach - zuchwały i nieraz lekkomyślny. Temperament jegojest entuzjastyczny, łatwo wybuchający, o skłonnościach do fanatyzmu.Potężna siła wewnętrzna, jaka wypełnia jego wnętrze - pcha gonieustannie do czynu i daje mu również wiele nadziei na przyszłość.Jednakże nieraz też okazuje dużo niecierpliwości i występujeopozycyjnie przeciwko swemu otoczeniu i warunkom, wśród jakich sięznajduje. Mimo całą swą ognistą aktywność - okazuje zamiłowanie dożycia wiejskiego - lubi przyrodę i studiuje jej prawa. Chętnie wspokoju i samotności podziwia jej piękno. Przywiązany do swej rodziny -charakter ma dość pracowity lecz nieustępliwy. Może mu się powieść wkażdej dziedzinie nauk przyrodniczych - lecz swych zdolności w tymkierunku zapewne nie będzie chciał wykorzystać dla zdobycia uznania.Największe powodzenie czeka go w życiu na polu aktywności iprzedsiębiorczości. Wiedzie mu się w walkach życiowych; często sięzdarza, że zanim osiągnie połowę swego życia - już zostaje wyniesionyna dobre stanowisko kierownicze pośród swych współczesnych irówieśników. Gospodarny, oszczędny w życiu, dzięki swej intensywnejpracy, może osiągnąć powodzenie.

 

 

Imieniny


12 Kwietnia 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->