Cytat Dnia


Tak bardzo pragniemy urzeczywistnienia marzeń, ale w chwili ich spełnienia nie wiemy co z nimi zrobić.
Warto przeczytać


AGNIESZKA 


WIOLETTA 


IGA 


RENATA 


16 Lipca 


 
11 Kwietnia

Jest to człowiek inteligentny, aktywny, przedsiębiorczy; nie zwracauwagi na doświadczenia innych i nie chce słuchać rad niczyich - samsobie toruje drogę swą aktywnością i przedsiębiorczością niezwykłą.Pragnie stać na czele i zawsze chce przewodzić nad innymi, a gdy duchjego wzniesie się na

wyższy poziom rozwoju - wówczas staje się obrońcąsłabszych, rozumie ich potrzeby i niedole i walczy za nich. Lecz iwówczas wszystko czyni na własną rękę - nie licząc się z niczym i znikim. Umysł jego jest głęboki o doskonałych zdolnościach polemicznychi dużej bystrości obserwacji. Ma dużą intuicję, dzięki której orientujesię w charakterach ludzkich. Nieustannie układa nowe projekty, które wczyn wciela; jest to człowiek czynu, który jednakże nie zawsze potrafidostosować swą aktywność do swego otoczenia i warunków egzystencji. Niezawsze też jest uświadomiony co do własnej wartości. Pracuje nieraz takzapamiętale, że nawet jego zdrowie może na tym ucierpieć. Gdy znajdziesię wreszcie pośród trudności niezwalczonych - wówczas wyczerpuje swójintelekt w pomysłach najrozmaitszych i może nawet zatracić swą drogę wżyciu. Za wszelką cenę pragnie osiągnąć swój cel i dąży do niegopoprzez wszelkie przeciwieństwa, starając się zwalczyć każdąprzeszkodę. Nieraz też nie czyni żadnego wyboru w środkach, jakimi sięw tym celu posługuje - co nie zawsze daje dobre rezultaty. Gdy wreszciemu się coś ostatecznie nie powiedzie - nie chce wówczas przyznać się doswej porażki. Obwinia innych o nieudanie się swych planów - zamiastprzyznać się po prostu, że to jego własne pomyłki i nadmiernaimpulsywność spowodowały doznane niepowodzenia. Wady. Rozprasza swesiły przez nadmierną aktywność. Sam sobie szkodzi przez brakostrożności. Nieraz też okazać się może, że jego natura jest dośćchwiejna, co przeszkadza mu osiągnąć cele życiowe. Jakże ma działaćskutecznie, skoro nie wie naprawdę czego sam chce! Co mu grozi. Możestracić majątek z własnej winy. Zawód jego może mieć związek z żelazem,stalą, maszynami, narzędziami, a także z muzyką lub sztuką w ogólności.Na ogół trzeba przyznać, że jego ambicje życiowe w końcu zazwyczaj sięrealizują.

 

 

Imieniny


1 Sierpnia 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Brodzisław, Justyn,
Konrad, Konrada,
Nadia, Piotr
Do końca roku zostało 153 dni.Fazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->