Cytat Dnia


Wiem tylko że wszystko się zmienia,coś jest, a później tego nie ma
Warto przeczytać


Zygmunt 


11 Lipca 


AMELIA 


22 Listopada 


Włodzimierz 


 
12 Kwietnia

Wykazuje skłonności filozoficzne i religijne, lub myśli postępowe, ajego energia i ekspansja życiowa nieraz zostają użyte na obronęsłabszych. Ma specjalne zdolności w kierunku wszelkiej propagandy.Aczkolwiek jest to człowiek wspaniałomyślny i uzdolniony - jegocharakter wykazuje dużą

zmienność. Z najmniejszego powodu porzuca razobrany kierunek i szuka innego celu oraz nowych dziedzin pracy. Bezzastanowienia naraża się na niebezpieczeństwo. Czekają go podróże iwalki życiowe. Ma on bowiem wrogów zazdrosnych - dość nędznego gatunku- nad którymi w końcu zapanuje dzięki swej energii i aktywności wrównym stopniu jak dzięki swej chytrości, podstępom i szybkościdziałania. Co mu grozi. W związkach z innymi niezbyt mu się powiedzie,a dzięki nieodpowiedniemu towarzystwu może popaść w złe nałogi: dadząmu się odczuć w życiu zazdrość oraz intrygi jego towarzyszy. Niewybiera sobie też nieraz określonych celów w życiu, lecz żyje odprzypadku do przypadku - co może nie wyjść mu na dobre. Jest toczłowiek znany ogólnie - ale wpływ jego na otoczenie nie zawsze jestdodatni. Choroby. Odznacza się nadmiarem sił życiowych, a zdrowie jegojest na ogół dobre. Nadmierna aktywność pcha go nieustannie do czynu idzięki temu nieraz szkodzi sobie przepracowaniem i musi potemodpoczywać przez dłuższe okresy. Ponieważ zawsze chce postawić na swoim- mimo wszelkie niesprzyjające okoliczności i czas nieodpowiedni -dzięki temu, rzecz prosta, spotyka się często z rozczarowaniami.Skutkiem tego okazuje niecierpliwość, popada w gniew, irytację - copotem może odbić się na działaniu żołądka lub nerek, a równieżspowodować bóle głowy lub newralgię.

 

 

Imieniny


3 Lutego 2023
Piątek
Imieniny obchodzą:
Błażej, Hipolit,
Hipolita,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Maksym,
Oskar, Stefan,
Telimena, Uniemysł
Do końca roku zostało 332 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 5 gościFazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->