Cytat Dnia


Wiem tylko że wszystko się zmienia,coś jest, a później tego nie ma
Warto przeczytać


25 Grudnia 


6 Sierpnia 


Skorpion 


TEKLA 


11 Stycznia 


 
17 Kwietnia

Trzyma się uporczywie swych celów w życiu. Cechuje go wielka aktywnośćw połączeniu z przedsiębiorczością. Jest to człowiek przyjemny,usposobiony pokojowo, szlachetny, nieraz utalentowany. Potrafi onbardzo zręcznie przemawiać publicznie i posiada łatwość stylu. 

Jest tobowiem natura bogato obdarzona przez opatrzność - człowiek obdarzonywszechstronnie. Poważny, rozmyślający, zamknięty w sobie - jasno iwyraziście określa swe zasadnicze cele życiowe i zazwyczaj dąży do nichz wytrwałością, której jednak nie okazuje w rzeczach drobniejszych. .Dzięki swej uprzejmości i dobroci serca - przyciąga do siebie licznychprzyjaciół i zwolenników, a dzięki ich radom i wskazówkom - potrafiumiejętnie wykorzystać sytuacje życiowe i osiągnąć dobre stanowisko.Powodzenie również czeka go przez kobiety - a zwłaszcza jedna bogatakobieta może odegrać w jego życiu wybitną rolę. Chociaż doskonalepotrafi robić projekty i układać plany, ujmując wszystko w liniachogólnych i zasadniczych - w wykonaniu ich jednak nie zawsze okazujepotrzebną cierpliwość i dzięki temu wcielanie w czyn swych pomysłówpowinien zostawić innym. Jego impet do pracy jest tak duży, że pragnieon natychmiast wcielić w życie każdy swój projekt. Gdy mu się to nieudaje - lub też gdy natrafia na zbyt wielkie trudności - porzuca danąpracę i natychmiast zabiera się do czegoś innego. Dbając o linię ogólną- nie troszczy się o drobiazgi- Do czego powinien dążyć - do opanowaniaswych namiejętności, których wybuchy sprowadzają zakłócenia w jegożyciu. Skoro je opanuje - zapewni sobie spokój i szczęście, a powalkach życiowych osiągnie wreszcie zadowolenie i wypoczynek. Zdrowiejego jest zazwyczaj dość dobre, a organizm mocny. Niechaj się strzeżeprzepracowania lub nadmiernej aktywności, co powoduje bezsenność i bóległowy.

 

 

Imieniny


3 Lutego 2023
Piątek
Imieniny obchodzą:
Błażej, Hipolit,
Hipolita,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Maksym,
Oskar, Stefan,
Telimena, Uniemysł
Do końca roku zostało 332 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->