Cytat Dnia


Omnia mea mecum porto“ - wszystko co posiadam ze sobą noszę.
Warto przeczytać


8 Maja 


JULIA 


Wierszyki miłosne I 


T 


22 Kwietnia 


 
20 Kwietnia

Nie zawsze jest to człowiek silny fizycznie - ale mimo to jego naturajest bardzo zacięta i wytrwała - i nie cofa się przed niczym, cokolwiekgo spotka. Nieustraszony, władczy, nieustannie czymś zajęty - dążynaprzód niezmordowanie, zwalcza wszelkie przeciwności życiowe i pragniezwyciężyć za wszelką

  cenę - przeciwstawiając się nieraz ogólnieprzyjętym poglądom. W tym dążeniu swym narzód oddziałuje na sweotoczenie i porywa je za sobą. Odznacza się bowiem tak dużymizdolnościami, a wpływ jego magnetyczny jest tak silny, że z trudemmożna się oprzeć jego władczemu wpływowi. Nieraz też ma specjalneupodobanie w obdarzaniu swych przyjaciół lub krewnych drobnymiupominkami. Przeważnie są to jakieś prowianty - coś do zjedzenia -ewentualnie noszenia na sobie itp. Uważa on, że to, co jemu się podoba- powinno podobać się wszystkim. Ponieważ jednak wykazuje na ogół dośćdobry smak - można się z nim zgodzić. Z wielką impulsywnością, dąży doosiągnięcia najwyższych celów ży- ciowych. Z wiekiem staje się corazbardziej zdecydowany, wytrwały, cierpliwy, a nieraz i dogmatyczny,autorytatywny, stały, niezłomny. Wzrasta też jego wiara w siebie. Możeosiągnąć powodzenie wszędzie tam, gdzie jest potrzebny wysiłek stały idługotrwały. Jest to niezmordowany pracownik w swoim zakresie. Można nanim polegać. Lubi śpiew i przemawianie publiczne. Jest zwolennikiemsztuk pięknych. W razie choroby może się przejawiać skłonność doniedomagań gardła.

 

 

Imieniny


1 Marca 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Albin, Antoni,
Antonina, Budzisław,
Budzisz, Eudoksja ,
Eudokia, Ewdokia,
Jewdocha, Feliks,
Herakles, Herkules,
Joanna, Józef,
Nikifor, Piotr
Do końca roku zostało 306 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->