Cytat Dnia


Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować.


 
26 Kwietnia

Odznacza się silną wolą, poczuciem własnej godności, niezłomnością,autokratyzmem, stałością - co potęguje się z wiekiem. Jest to człowiekmądry, rozważny, uzdolniony w wielu kierunkach - jednostka dodatnia wżyciu społecznym. Do celu jaki sobie raz postawił - dąży z wielkąwytrwałością i hartem

ducha. Myśli przy tym tylko o samym sobie, ale marównież na oku i dobro całej swej rodziny - bowiem człowiek w tym dniuurodzony potrafi być dobrym ojcem. Ma wrodzoną zdolność przenikaniatego co ukryte, tajemnicze, a także i wszechstronne zrozumieniesytuacji życiowych, dzięki czemu osiąga popularność w swej sferze imoże się nawet wznieść wyżej. Odznacza się silną wolą. Cechują gointensywne przeżycia psychiczne. Uwielbia wszelkie piękno - zarówno wsztuce, w życiu jak i w przyrodzie. Jest też wielkim zwolennikiem płciodmiennej i potrafi kochać namiętnie. Lubi śpiew. Do szczęścia dążyprzez miłość. Jest oszczędny, lecz nie egoistyczny. Dzięki swym studiommoże zdobyć wiedzę i zyskać uznanie ogólne. W życiu odnosi przeważniezwycięstwa dzięki swym zdolnościom intelektualnym i tryumfuje nadwrogami. Jak już bowiem wspominaliśmy -jego umysł jest bogato obdarzonyod przyrody. Jego dążeniem jest osiągnięcie szczęścia domowego irodzinnego a przy tym nie zapomina troszczyć się również o zdobyciemajątku. Jednakże należy zastrzec, że urodziny z tego dnia dają dwatypy: Jeden - o usposobieniu filozoficznym - pogrąża się w studiach,lubi rozmyślać w samotności oddając się kontemplacji, dążąc do celówwysokich. Typ drugi � niższy - to człowiek nierozwinięty, który oddanyjest zmysłowemu użyciu i ugania się w życiu tylko za przyjemnościami.Typ wyższy może dużo w życiu dokonać i zyskać uznanie powszechne.

 

 

Imieniny


5 Grudnia 2023
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Gerald,
Geraldyna, Kryspina,
Krystyna, Pęcisława,
Saba
Do końca roku zostało 27 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości



Fazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"









Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->