Cytat Dnia


Nie zamieniaj żebraka na zwyciężce, wszak żebrak przyniósł Ci zwycięstwo.


 
1 Maja

Towarzyski, obrotny, na ogół dość sympatyczny - jest bogato uposażonyod przyrody i posiada duże wrodzone zdolności. Jest to człowiekwspaniałomyślny, wykazujący nieraz usposobienie entuzjastyczne oraztalenty artystyczne. Za swe usposobienie sympatyczne i towarzyskie jestogólnie

  lubiany. Zwłaszcza w godzinach wieczornych wykazuje dużeożywienie i rozmowność; lubi towarzystwo płci odmiennej. Pod względemmoralnym przedstawia się dość dodatnio, wykazując wytrwałość, wolępotęgującą się z wiekiem oraz życzliwość i uprzejmość, która jednakżecałkowicie znika, gdy go się rozgniewa. Wówczas potrafi się stać bardzozłośliwy i zawzięty. Umie słuchać z zajęciem, koncentrować się na swejpracy i milczeć wtedy, gdy tego wymaga sytuacja życiowa. Jego idee niesą zbyt wzniosłe, ale nie są też całkiem przyziemne. Jego zdolności sąprzede wszystkim rodzaju praktycznego i organizacyjnego, co zarównoprzejawia się w interesach związanych z ziemią, nieruchomościamibudowlanymi, jak i w zakresie polityki. Swe projekty potrafi wcielać wżycie z dużą praktycznością, wykazując zdolności konstrukcyjne.Usposobiony jest dość matrymonialnie i przywiązany jest do rodziny.Lubi dzieci i chciałby ich mieć jak najwięcej. Jest to człowiekprawdziwie oszczędny - co jednak może też przerodzić się w skąpstwo.Trzeba dodać, że jego usposobienie jest prawe, a uczucia szlachetne.Dzięki popularności, jaką się nieraz cieszy oraz uznaniu, jakie spotykajego czyny - łatwo może zostać wyniesiony na dobre stanowisko życiowe,a nawet uzyskać jakieś wyróżnienia lub odznaczenia. Kto urodził siędzisiaj, dzięki wielkiej pewności siebie zatriumfuje nad wrogami.Karierę swą osiągnie dzięki zwykłej bystrości i przenikliwości winteresach. Gdy urodził się biedny - otworzy się przed nim możliwośćzdobycia majątku i uznania. Gdy urodził się bogaty - może równieżzdobyć ogólny szacunek, dzięki swej subtelności i dystynkcji. Czy wten, czy w inny sposób może przy wysiłkach osiągnąć wyniesienie, lub conajmniej dobrą sytuację życiową.

 

 

Imieniny


12 Kwietnia 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 12 gościFazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->