Cytat Dnia


Omnia mea mecum porto“ - wszystko co posiadam ze sobą noszę.
Warto przeczytać


WERONIKA 


4 Września 


ANNA 


ELIZA 


R 


 
10 Maja

Jest to człowiek o dużej sile wewnętrznej, którą przejawia w życiu ichociaż nie jest agresywny - wyzwany do walki potrafi być groźny dlainnych. Nieustępliwy, niezłomny - niezachwianie wierzy w siebie. Dziękiswym różnorodnym przeżyciom rozwija się stopniowo. Decyduje się powoli,ale zdanie

  jego jest zawsze praktyczne i solidne. Umysł jego jest dośćniezależny. Urodziny te dają najczęściej dwa typy: Człowiek rozinięty,o wyższym poziomie kultury - chętnie pracuje dla dobra swegospołeczeństwa zarówno jak i dla całej ludzkości. Wznosi się w życiustopniowo do wyżyn swych ideałów, przestaje myśleć o samym sobie, ajego najgorętszym dążeniem jest praca dla innych. Nierozwinięty - jestbardzo pretensjonalny, autokratyczny i trudno bardzo jest otoczeniuzadowolić go. Mimo wszystko - dzięki swemu wielkiemu egoizmowi - osiągaw końcu powodzenie materialne. Zawód jego może dać najlepsze rezultatyw tym wypadku, o ile będzie mieć związek z ziemią, jej produktami,rolnictwem, ogrodnictwem, lub nieruchomościami. Może być również dobrymbudowniczym, śpiewakiem, artystą. Wady. Zawsze chce mieć słuszność poswej stronie. Jest uparty, a charakter jego jest nieustępliwy iwładczy, co potęguje się z wiekiem wraz z uporem. Pełen poczuciawłasnej godności i dumy - podlegać może niebezpiecznym uniesieniem iwybuchom gniewu. Nie jest również wolny od uczucia zazdrości. Co mugrozi. W swoich przedsięwzięciach życiowych napotkać może na przeszkodyi przeciwności, a jego dążenie do niezależności może właśniedoprowadzić go do zależności od innych. Jego plany przemyślnie układanew celu zaszkodzenia innym - mogą się obrócić przeciwko jego własnejosobie lub interesom. Do czego powinien dążyć. Do opanowania swejzmysłowości, która przejawia się ze zbyt wielką siłą. Choroby. Możepopaść w depresję psychiczną, zaś jego organizm może wykazywaćpredyspozycję do cierpień serca. W końcu może osiągnąć dobre stanowiskoi nawet gdyby pochodził z niższego stanu - zrobić karierę.

 

 

Imieniny


1 Marca 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Albin, Antoni,
Antonina, Budzisław,
Budzisz, Eudoksja ,
Eudokia, Ewdokia,
Jewdocha, Feliks,
Herakles, Herkules,
Joanna, Józef,
Nikifor, Piotr
Do końca roku zostało 306 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->