Cytat Dnia


Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować.
Warto przeczytać


3 Października 


ZUZANNA 


Remigiusz 


3 Maja 


1 Września 


 
12 Maja

Jest to człowiek usposobiony przyjaźnie, dość pokojowo i ustępliwy.Uczuciowy, wrażliwy - okazuje stałość w swych przywiązaniach. Posiadaon zdolności przystosowywania się do sytuacji życiowych. Dziękizwiązkom z innymi może osiągnąć w życiu znaczne korzyści. Oddaniprzyjaciele okażą mu

zwłaszcza dużą pomoc. Potrafi on swe życieurządzić harmonijnie, ma dobry gust i troszczy się o upiększenie swegootoczenia. Niezwykle interesuje go sztuka -zwłaszcza odczuwaprzyciąganie do śpiewu i muzyki w ogólności. Dzięki tym swoimupodobaniom może nawet zostać artystą - muzykiem, malarzem, ewentualnie- literatem. Okazuje dużą zręczność w pracy ręcznej, co pozwala muosiągnąć doskonałe rezultaty w dziedzinie sztuki stosowanej. Może byćrównież dobrym chirurgiem. Jego wysiłki w końcu uwieńczy powodzenie, adzięki swej pracy pilnej i wytrwałej zdobędzie zarówno majątek jak ipozyska przyjaciół. Powodzenie swoje w życiu będzie zawdzięczać raczejswym wysiłkom indywidualnym aniżeli kaprysom natury. Posiada on nadmiarsił życiowych, które rozprasza na wsze sjtrony, czy to w sporcie, czy wmiłostkach lub pracy. Sam sobie szkodzi przez swe zamiłowaniagastronomiczne, i dzięki temu może nawet chorować na wątrobę lub nerki.Okazuje też nieraz skłonność do tycia. Osoby urodzone o wschodziesłońca są zdrowsze i bardziej odporne na choroby aniżeli osoby urodzonew nocy. Wady. Typ nierozwinięty łatwo wybucha gniewem - a wówczastrudno go uspokoić. Jest kapryśny, opanowany przez swe namiętności.Chociaż leniwy -skłonny jest do wybryków. Władczy, nadmiernie krytyczny- nieustannie szuka błędów w postępowaniu innych.

 

 

Imieniny


5 Grudnia 2023
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Gerald,
Geraldyna, Kryspina,
Krystyna, Pęcisława,
Saba
Do końca roku zostało 27 dni.Fazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->