Cytat Dnia


Nie zamieniaj żebraka na zwyciężce, wszak żebrak przyniósł Ci zwycięstwo.
Warto przeczytać


5 Lutego 


18 Lipca 


23 Marca 


17 Grudnia 


ROZALIA 


 
16 Maja

Wysokie uświadomienie połączone z dobrocią - to najgłówniejsze cechyjego charakteru. A jednak potrafi on być również surowy i bezskrupułów, a chociaż jest usposobiony pokojowo - dąży jednak do władzyi osiągnięcia autorytetu. Wierzy niezachwianie we własną potęgę i jestprzekonany o swych

  zdolnościach; okazuje wielką skrytość i rezerwę.Pragnie on prowadzić życie człowieka publicznego, roztaczaćwszechstronną aktywność towarzyską, a spełnianie obowiązków społecznychsprawia mu przyjemność i daje zadowolenie. Lubi spokój domowy i potrafimimo całe przekonanie o swej słuszności i wielkości zdobyć się natolerancyjność i życzliwość innych. Ma on wielu przyjaciół i znajomych- ale tylko nieliczni z nich okażą się pożyteczni w życiu. Związki zaśz przyjaciółmi w interesach -przyniosą straty. Wrogowie - chociażnieliczni przyczynią jednakże dużo zmartwienia. Sprawy majątkowe wmłodości przedstawiają się zazwyczaj nieszczególnie. Sytuacjamaterialna poprawia się jednakże w połowie życia, a to dziękizapobiegliwości jaką rozwija. Małżeństwo osoby urodzonej dzisiaj niejest wolne od dysharmonii.

 

 

Imieniny


12 Kwietnia 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->