Cytat Dnia


Ci, co rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych, co każą im płakać.
Warto przeczytać


28 Lipca 


ELEONORA 


JULIA 


27 Października 


SABINA 


 
20 Maja

Zdecydowany, cierpliwy, wytrwały, praktyczny - wyróżnia się swymizdolnościami wykowawczymi. Jest dość konserwatywny, ale przy tym jegozainteresowania umysłowe są wszechstronne. Im dalej posuwa się w lata -tym bardziej staje się stały, nieugięty, zamknięty w sobie, poważy,nakazujący

  szacunek. Trzeba jednak podkreślić, że mimo nieustępliwościodznacza się swymi gorącymi uczuciami. Jest to przeważnie dobrzeusposobiony, przyjazny, sympatyczny, szlachetny człowiek. Jegowewnętrzny charakter jest pełen godności i dość władczy. Ostrożny,rozważny - decyduje się powoli, ale jego zdanie jest zawsze solidne ima dużą wartość praktyczną. Jest wielkim zwolennikiem piękna wprzyrodzie zarówno jak i w sztuce - zwłaszcza lubi zbytek artystyczny,piękne otoczenie i piękną architekturę. Okazuje też sam nierazzdolności artystyczne i konstrukcyjne, co przejawia się również i wkierunku architektonicznym. Lubuje się w spełnianiu czynówsprawiających innym przyjemność i okazuje skłonności filantropijne.Jego największą wadą jest zbytnia chęć wypoczynku i niechęć doczynienia wysiłków. Ta tendencja do łatwego życia i intercji może gonarazić na większe przykrości życiowe. Do czego powinien dążyć. Niechajstara sią przezwyciężyć swą zmysłowość i przyciąganie materii, któretak silnie odczuwa - i wznieść duszę swą do wyżyn abstrakcji. Niechajwięc stara się w życiu dopomóc sobie samemu podobnie jak dopomógł wieluinnym. Człowieka tak urodzonego czeka zazwyczaj dość szeroki zakreswpływów życiowych - a jego wysiłki zostają nieraz uwieńczonepowodzeniem.

 

 

Imieniny


22 Czerwca 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Achacjusz, Achacy,
Agenor, Alban,
Broniwoj, Flawiusz,
Innocenty,
Innocenta, Kirył,
Paulina
Do końca roku zostało 193 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->