Cytat Dnia


Nie zamieniaj żebraka na zwyciężce, wszak żebrak przyniósł Ci zwycięstwo.
Warto przeczytać


1 Marca 


Strzelec 


Kacper 


23 Marca 


Władysław 


 
28 Maja

Jest to człowiek o usposobieniu szlachetnym, dążący do tego, aby byćzadowolonym z życia i osiągnąć w nim pełnię szczęścia. W zachowaniuswym jest uprzejmy, ujmujący, delikatny - na ogół budzi do siebiesympatię. Zachowanie jego jest grzeczne, a nieraz nawet pełne wdzięku.Lubi ubierać się

  elegancko. Odznacza się dobrą pamięcią; lubi rozmyślaći zastanawiać się w spokoju. Jednakże wyobraźnia jego nie jestbynajmniej zbytnio rozwinięta. Na ogół okazuje pewne zainteresowanialiterackie zarówno jak i naukowe. Udziela chętnie rad swemu otoczeniu imocno jest przekonany o ich słuszności. Jest to zwolennik wszelkiegopiękna i sztuki, pragnący dookoła siebie widzieć tylko harmonię izgodę. Skoro nauczy się czynić dobry użytek ze swych zdolności -wówczas może osiągnąć wysoki poziom rozwoju zarówno pod względemumysłowym jak i duchowym. Czeka go małżeństwo z miłości, w którymbędzie się czuć szczęśliwy. Lubi też swatać swych znajomych. Zarówno wewspółdziałaniu jak i w małżeństwie najlepiej harmonizuje z ludźmiurodzonymi od dnia 21 stycznia do 20 lutego oraz od dnia 22 września dodnia 22 października. Kobieta urodzona tego dnia - wyróżnia się swymiumysłowymi zdolnościami, dążeniem do postępu, szerszego ujęcia,niezależnością. Mogą się przed nią otworzyć rozmaite możliwości karieryzawodowej. Z wiekiem staje się coraz bardziej władcza, ale też nerwowai niespokojna, z tendencją do popadania w krańcowość. Czekać ją może wżyciu ewentualność dwóch małżeństw lub dłuższych związków.

 

 

Imieniny


12 Kwietnia 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 13 gościFazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->