Cytat Dnia


Wiem tylko że wszystko się zmienia,coś jest, a później tego nie ma
Warto przeczytać


KORNELIA 


24 Kwietnia 


29 Grudnia 


SANDRA 


Wacław 


 
28 Maja

Jest to człowiek o usposobieniu szlachetnym, dążący do tego, aby byćzadowolonym z życia i osiągnąć w nim pełnię szczęścia. W zachowaniuswym jest uprzejmy, ujmujący, delikatny - na ogół budzi do siebiesympatię. Zachowanie jego jest grzeczne, a nieraz nawet pełne wdzięku.Lubi ubierać się

  elegancko. Odznacza się dobrą pamięcią; lubi rozmyślaći zastanawiać się w spokoju. Jednakże wyobraźnia jego nie jestbynajmniej zbytnio rozwinięta. Na ogół okazuje pewne zainteresowanialiterackie zarówno jak i naukowe. Udziela chętnie rad swemu otoczeniu imocno jest przekonany o ich słuszności. Jest to zwolennik wszelkiegopiękna i sztuki, pragnący dookoła siebie widzieć tylko harmonię izgodę. Skoro nauczy się czynić dobry użytek ze swych zdolności -wówczas może osiągnąć wysoki poziom rozwoju zarówno pod względemumysłowym jak i duchowym. Czeka go małżeństwo z miłości, w którymbędzie się czuć szczęśliwy. Lubi też swatać swych znajomych. Zarówno wewspółdziałaniu jak i w małżeństwie najlepiej harmonizuje z ludźmiurodzonymi od dnia 21 stycznia do 20 lutego oraz od dnia 22 września dodnia 22 października. Kobieta urodzona tego dnia - wyróżnia się swymiumysłowymi zdolnościami, dążeniem do postępu, szerszego ujęcia,niezależnością. Mogą się przed nią otworzyć rozmaite możliwości karieryzawodowej. Z wiekiem staje się coraz bardziej władcza, ale też nerwowai niespokojna, z tendencją do popadania w krańcowość. Czekać ją może wżyciu ewentualność dwóch małżeństw lub dłuższych związków.

 

 

Imieniny


3 Lutego 2023
Piątek
Imieniny obchodzą:
Błażej, Hipolit,
Hipolita,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Maksym,
Oskar, Stefan,
Telimena, Uniemysł
Do końca roku zostało 332 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->