Cytat Dnia


Omnia mea mecum porto“ - wszystko co posiadam ze sobą noszę.


 
29 Maja

Niechaj szuka pociechy w nauce, sztuce lub literaturze. Lubi polowania,podróże, wszelkie przygody i rozrywki. Jego zdolności umysłowe sąwybitne, a zainteresowania wszechstronne. Jest to człowiek subtelny,który umiłował literaturę i sztukę. Jednocześnie wykazuje też izdolności praktyczne -

  zwłaszcza w kierunku handlowym i może byćdoskonałym pośrednikiem, kupcem, finansistą. Wykazuje również zdolnościw kierunku wojskowym. Czuły, bystry, okazuje zmienność usposobienia,która może przerodzić się w gniewliwość lub drażliwość, albo teżniepokój nerwowy. Potrafi być wiernym i dobrym przyjacielem, ma dużozdrowego rozsądku i wrodzonej szlachetności, w miłości zaś jest bardzoprzywiązany. Dzięki doświadczeniom życiowym rozwija się stopniowo - ajego charakter powoli się krystalizuje. Dzięki życiu religijnemu lubteż zainteresowaniom filozoficznym powoli opanowuje swą nerwowość,staje się cierpliwy, samoopanowany, przywiązany do życia rodzinnego ispełniający chętnie swe obowiązki. W małżeństwie nie jest zbytszczęśliwy - dokuczają mu bowiem nieporozumienia, a nawet kłótnie.Choroby, jakie ewentualnie mogą przynieść dzisiejsze urodziny, tocierpienia płuc, krwi, nerwowość i dolegliwość rąk. Co mu grozi. Jestzbyt pewny siebie i z tego powodu wywołuje nieporozumienia i spory, anawet może ściągnąć na siebie katastrofę życiową. Kobieta dziś urodzona- jest ładna, uczuciowa, szlachetna - ale nieraz zaniedbuje sweobowiązki domowe. Interesują ją sztuki piękne, zwłaszcza muzyka imalarstwo a także życie publiczne.

 

 

Imieniny


1 Marca 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Albin, Antoni,
Antonina, Budzisław,
Budzisz, Eudoksja ,
Eudokia, Ewdokia,
Jewdocha, Feliks,
Herakles, Herkules,
Joanna, Józef,
Nikifor, Piotr
Do końca roku zostało 306 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->