Cytat Dnia


Ci, co rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych, co każą im płakać.
Warto przeczytać


23 Stycznia 


10 Listopada 


21 Września 


Filip 


14 Maja 


 
2 Czerwca

Posiada również zdolności satyryczne i zręcznie potrafi bronić swegozdania, argumentując z wielkim sarkazmem i dowcipem. Prawdępowiedziawszy - nieraz też zbytnio pewnym jest swej mądrości - wydajemu się bowiem, że zawsze tylko on ma słuszność i że wie wszystko! Każdąrzeczą się interesuje

  i na wszystkim zna się po trochu - ale teżczęściej niczym nie zajmie się gruntownie. Na jakiś czas daje muzadowolenie to nieustanne zmienianie przedmiotów zainteresowania, potemjednak napastuje go rozczarowanie. Skłonnym jest do częstego zmienianiaswego zdania. Nieraz też waha się pomiędzy dwoma wręcz przeciwnymipoglądami. Ta podwójność często występuje w jego życiu a nawet ikobiety dzisiaj urodzone nieraz przeżywają dwa małżeństwa lub też kilkadłuższych związków. Jednakże trzeba wyjaśnić, że mimo całą zmiennośćpsychiki człowieka dziś urodzonego - uczucia jego są prawe i stałe -jest to bowiem człowiek szlachetny. Pełen nadziei, żyje więcej myślamianiżeli zmysłami i układa sobie ciągle projekty na przyszłość. Lubi teżekperymentować i okazuje zdolności do mechaniki. Co mu grozi? Przedewszystkim grozi mu utrata osób kochanych lub rozejście się z nimi.Wskutek okoliczności nie dających się przewidzieć - ominą go rozmaitepomyślne okazje życiowe. Dzięki swej lekkomyślności - może się narazićna przykrości i straty. Obrotny, intelektualny, pełen temperamentu,dobry mówca - jest jednocześnie nieufnym i wahającym się. Może osiągnąćpewne uznanie dzięki swej działalności filantropijnej.

 

 

Imieniny


22 Czerwca 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Achacjusz, Achacy,
Agenor, Alban,
Broniwoj, Flawiusz,
Innocenty,
Innocenta, Kirył,
Paulina
Do końca roku zostało 193 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->