Cytat Dnia


Nikt nie urodził sie na swiat bez płaczu, nikt nie pyta człowieka, czy chce wejść, nikt nie pyta, czy chce wyjść.
Warto przeczytać


17 Marca 


30 Lipca 


Stanisław 


ZUZANNA 


SABINA 


 
8 Czerwca

Charakter jego jest nieco kobiecy o naturze podwójnej, zmiennej.Obrotność, zdolność dostosowywania się, ruchliwość umysłowa i zręcznośćfizyczna - to jego najcharakterystyczniejsze cechy. Jest to człowiekpracowity, a jego umysł aktywny, subtelny, bystry, szybko pojmującyi... chytry.

  Nadmiar energii intelektualnej jaka go wypełnia - musiznaleźć sobie ujście w życiu. Ożywia go pragnienie rozmaitości iantypatia do powtarzania tych samych rzeczy - dzięki czemu, gdyosiągnie odpowiedni rozwój - może osiągnąć wspaniałe rezultaty w naucedoświadczalnej, literaturze lub sztuce. Potrafi utorować sobie własnądrogę w życiu i osiągnąć swe cele, nakazując innym szacunek. Odznaczasię swymi zdolnościami finansowymi i handlowymi, a w tym kierunku możeosiągnąć powodzenie. Możność działania, okazywania swejprzedsiębiorczości oraz przejawiania swej indywidualności w czyniezawsze sprawia mu przyjemność i daje zadowolenie. Niewątpliwie jest toczłowiek pożyteczny i przyjemny - a jego misją jest uczynienie życiabardziej przyjemnym i interesującym zarówno dla siebie samego jak i dladrugich. Czego strzec się powinien? Łatwo ulega przemęczeniu z powoduswej wrażliwej intelektualnej natury, a także i nadmiernej gorliwości iprzejmowania się wykonywaną pracą. Dziecko dziś urodzone jest wrażliwei delikatne; należy z nim postępować łagodnie. Później, gdy dorośnie,staje się taki człowiek dość samowolnym, pozostając jednakże ustępliwymi dostosowującym się do warunków.

 

 

Imieniny


16 Października 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ambroży, Aurelia,
Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina,
Gaweł, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Grzegorz, Radzisław
Do końca roku zostało 77 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->