Cytat Dnia


Ci, co rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych, co każą im płakać.
Warto przeczytać


12 Stycznia 


KLEMENTYNA 


Augustyn 


30 Lipca 


14 Sierpnia 


 
9 Czerwca

Wyróżnia się swym pożądaniem wiedzy, miewa oryginalne pomysły i idee, abywa również gorącym zwolennikiem sztuk pięknych i literatury. W ogólejego zdolności umysłowe są duże, zarówno w kierunku czysto naukowym jaki we wszystkim co dotyczy komunikacji, handlu, prawa.

Dziękizdolnościom dyplomatycznym - zręcznie przeprowadza w życiu sweprojekty. Jego poczynania zyskują często pewną popularność, gdyż jestto człowiek posiadający usposobienie społeczne i humanitarne. Okazujezamiłowanie do podróżowania, zajmuje się wieloma rzeczami naraz -natomiast praca systematyczna i wytrwała mniej go pociąga. Podobnie jakpodlega zmianom w swym zawodzie i skłonnościach -również jego stanposiadania i warunki materialne podlegają wahaniom. Toteż w życiuprzechodzi od niedostatku do bogactwa, a potem znowu dają mu się weznaki materialne braki. Straty i zyski, porażki życiowe i triumfy -zmieniają się kolejno i tworzą w całości życie dość niespokojne. Mimote wszystkie zmiany - najczęściej tak się ułoży w życiu, że w końcuosiągnie dobrą sytuację, w której będzie się cieszyć pewnym uznaniem ipowodzeniem. Wady najgłówniejsze urodzin dzisiejszych - to uleganiezłudzeniom i wytworom własnej fantazji, oraz brak umiejętnościprzewidywania, co w rezultacie daje straty materialne. Co mu grozi?Może być w życiu narażonym na niebezpieczeństwa tajne, które trudnonaprzód określić. Dzięki zmianom majątkowym, o jakich mówiliśmyuprzednio - może być narażony na nieoczekiwaną bie- dę. Kobieta dziśurodzona - nie zawsze cieszy się dobrym zdrowiem. Życie nieraz przynosijej ewentualność dwóch małżonków, przeważnie jedno niezbyt szczęśliwe.

 

 

Imieniny


22 Czerwca 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Achacjusz, Achacy,
Agenor, Alban,
Broniwoj, Flawiusz,
Innocenty,
Innocenta, Kirył,
Paulina
Do końca roku zostało 193 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->