Cytat Dnia


Ci, co rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych, co każą im płakać.


 
11 Czerwca

Ma ambitne dążenia, lubi podróże, a chociaż jest dość zamknięty w sobie- gotów jest zawsze do obrony swych interesów. Jest to jakby siłahamowana, powstrzymywana, zawsze jednak gotowa do natychmiastowegoprzejawiania, się w życiu. Jest to człowiek poszukujący przygód,wykazujący

  zamiłowania sportowe. Nie stroni od hazardu i lubi uganiaćsię za szczęściem w przedsięwzięciach ryzykownych. Usposobienie jegonie bardzo jest społeczne - woli trzymać się w odosobnieniu odinnych... Wynajduje sobie różne rozrywki i przyjemności w sposóbcałkiem swoisty - nieraz dość oryginalne i niezwykłe. Wady. Jestnieostrożny i nie zwraca uwagi zbytniej na to, co robią inni. Mimoaktywność, jaka go ożywia - brak mu nieraz inicjatywy. Co mu grozi.Przede wszystkim grozi mu zależność życiowa od innych, z której niebędzie się mógł łatwo uwolnić. Poza tym - jest niedbały i dzięki temuopuści niewyzyskane doskonałe okazje życiowe. Małżeństwa zawiera częstodwa, a jedno z nich niezbyt jest szczęśliwe. Dzieci najczęściejposiada, ale jedno z nich może być dlań źródłem przykrości i czekają goz nim nieporozumienia. Dziecko dziś urodzone - powinno być traktowanedelikatnie i życzliwie; wówczas jego zdolności będą się rozwijaćpomyślnie, a charakter da się zmodyfikować odpowiednio. Zbytniasurowość i szorstkie postępowanie mogą tylko spotęgować wady takiegodziecka, a kary cielesne więcej szkodzą jego rozwojowi, aniżeliprzynoszą korzyści.

 

 

Imieniny


22 Czerwca 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Achacjusz, Achacy,
Agenor, Alban,
Broniwoj, Flawiusz,
Innocenty,
Innocenta, Kirył,
Paulina
Do końca roku zostało 193 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->