Cytat Dnia


Ci, co rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych, co każą im płakać.
Warto przeczytać


10 Lipca 


"F" 


Zenon 


Marcin 


17 Czerwca 


 
12 Czerwca

Uprzejmy, grzeczny, uprzedzający, jest dość ustępliwy i odczuwapotrzebę czułości; łatwo się przywiązuje. Natura jego jest dośćszlachetna i potrafi ująć sobie swe otoczenie. Przede wszystkim cenispokój i zgodę. Usposobienie jego jest serdeczne; jest zdolnym domiłości głębokiej. W

  małżeństwie szuka przede wszystkim sympatiiintelektualnej i pokrewieństwa ducha, nie zwracając wielkiej uwagi naróżnice wieku i warunki materialne, o ile może w nim osiągnąć pełnąocenę swej wartości psychicznej i podtrzymanie moralne. Nieszczęśliwezwiązki tworzy z osobami urodzonymi w czasie od dnia 22 września dodnia 23 października i od dnia 21 stycznia do dnia 19 lutego.Inteligentny, wrażliwy - dużo czasu poświęca na dociekania umysłowe lubbadania teoretyczne. Dzięki swym zdolnościom literackim może osiągnąćuznanie. Interesuje się silnie wszystkim co nowe, ale tozainteresowanie równie szybko przemija jak i powstaje. To co gopochłania intelektualnie jednego dnia - na drugi - może już dlań nieraznie istnieć... Lubi piękno przyrody i jest zwolennikiem sztuki,zwłaszcza muzyki, śpiewu, poezji; czas swój chętnie im poświęca. Jestto człowiek miły i uprzejmy w zachowaniu się względem innych. Wewspółdziałaniu z innymi przede wszystkim ceni spokój i zgodę. Nerwowy,drażliwy - lubi zmiany miejsca pobytu i chętnie podróżuje. Co mu grozi.Że może łatwo stać się ofiarą swej próżności i popadnie pod wpływpochlebców. Choroby. Ewentualne niedomagania, związane z dzisiejszymiurodzinami to brak oddechu, astma, cierpienia płuc lub rozstrojenerwowe. U osób ciemnowłosych te cierpienia występują silniej, aniżeliu blondynów. Kto urodził się dzisiaj - tego czeka w życiu powodzenie,jak również szczęście rodzinne.

 

 

Imieniny


22 Czerwca 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Achacjusz, Achacy,
Agenor, Alban,
Broniwoj, Flawiusz,
Innocenty,
Innocenta, Kirył,
Paulina
Do końca roku zostało 193 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->