Cytat Dnia


Wiem tylko że wszystko się zmienia,coś jest, a później tego nie ma
Warto przeczytać


Sebastian 


6 Października 


KARINA 


MARZANNA 


10 Listopada 


 
12 Czerwca

Uprzejmy, grzeczny, uprzedzający, jest dość ustępliwy i odczuwapotrzebę czułości; łatwo się przywiązuje. Natura jego jest dośćszlachetna i potrafi ująć sobie swe otoczenie. Przede wszystkim cenispokój i zgodę. Usposobienie jego jest serdeczne; jest zdolnym domiłości głębokiej. W

  małżeństwie szuka przede wszystkim sympatiiintelektualnej i pokrewieństwa ducha, nie zwracając wielkiej uwagi naróżnice wieku i warunki materialne, o ile może w nim osiągnąć pełnąocenę swej wartości psychicznej i podtrzymanie moralne. Nieszczęśliwezwiązki tworzy z osobami urodzonymi w czasie od dnia 22 września dodnia 23 października i od dnia 21 stycznia do dnia 19 lutego.Inteligentny, wrażliwy - dużo czasu poświęca na dociekania umysłowe lubbadania teoretyczne. Dzięki swym zdolnościom literackim może osiągnąćuznanie. Interesuje się silnie wszystkim co nowe, ale tozainteresowanie równie szybko przemija jak i powstaje. To co gopochłania intelektualnie jednego dnia - na drugi - może już dlań nieraznie istnieć... Lubi piękno przyrody i jest zwolennikiem sztuki,zwłaszcza muzyki, śpiewu, poezji; czas swój chętnie im poświęca. Jestto człowiek miły i uprzejmy w zachowaniu się względem innych. Wewspółdziałaniu z innymi przede wszystkim ceni spokój i zgodę. Nerwowy,drażliwy - lubi zmiany miejsca pobytu i chętnie podróżuje. Co mu grozi.Że może łatwo stać się ofiarą swej próżności i popadnie pod wpływpochlebców. Choroby. Ewentualne niedomagania, związane z dzisiejszymiurodzinami to brak oddechu, astma, cierpienia płuc lub rozstrojenerwowe. U osób ciemnowłosych te cierpienia występują silniej, aniżeliu blondynów. Kto urodził się dzisiaj - tego czeka w życiu powodzenie,jak również szczęście rodzinne.

 

 

Imieniny


3 Lutego 2023
Piątek
Imieniny obchodzą:
Błażej, Hipolit,
Hipolita,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Maksym,
Oskar, Stefan,
Telimena, Uniemysł
Do końca roku zostało 332 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->