Cytat Dnia


Nie zamieniaj żebraka na zwyciężce, wszak żebrak przyniósł Ci zwycięstwo.
Warto przeczytać


23 Grudnia 


ALDONA 


U 


OLIWIA 


Wierszyki miłosne IV 


 
15 Czerwca

Jest to zwolennik ideałów, pionier postępu ludzkości. Natura jego jestpracowita i zamknięta w sobie. Jego szczęście polega na rozwojuwewnętrznym i umysłowym. Ma doskonałą pamięć i jest żywą skarbnicąwiadomości, jakie zbierał w swym życiu i podczas studiów. Chętnie sięuczy, lubi studiować i

  przychodzi mu to z łatwością; pożąda wiedzy, ajego zainteresowania są wszechstronne, chociaż dość zmienne.Odpowiednio do swego żywego i wielostronnego temperamentu -poświęca sięnieraz kilku zawodom jednocześnie. Zdarza się również, że zawód swójzmienia i to dość często. Najlepszą karierę zrobi jako pracownikumysłowy - ewentualnie dziennikarz. Może być również doskonałymhandlowcem, urzędnikiem, prawnikiem, nauczycielem, sekretarzem,tłumaczem, agentem, pośrednikiem itp. Ma wielu przyjaciół, którzyjednakże rzadko kiedy są szczerzy i naprawdę mu oddani. Toteż czekajągo z nimi nieporozumienia, dzięki którym może być narażonym na stratymaterialne. Wrogowie - chociaż niezbyt liczni - okażą natomiast wielkąwytrwałość i zaciętość i potrafią mu zaszkodzić. Nieraz okazuje się, żew przedstawicielach płci odmiennej również ma wrogów. Jednakże ichzłośliwości i oszczerstwa nie mogą mu zaszkodzić na stałe i spowodowaćjakieś większe zmiany ujemne. Kobietę dziś urodzoną czeka ewentualnośćdwóch małżeństw lub dłuższych związków. Kto urodził się dnia 16 czerwcaWymowny, dowcipny, lubi wydawać rozkazy i panować nad innymi. Uczucia zintelektem łączą się w jego naturze w jedną harmonijną całość. Posiadadużą intuicję, wyróżnia się swym darem obserwacji a gdy się rozwinieodpowiednio - może stać się prawdziwie natchnionym Wielki dar wymowyłączy się z chęcią mówienia jak najwięcej. Jest niezwykle wrażliwym naopinię. Inteligentny, bystry, dowcipny, impulsywny - lubi wydawaćrozkazy i skłonnym jest do panowania nad innymi. Ambitny - wszystkieswe wysiłki życiowe kieruje na to, aby osiągnąć dobre stanowisko.Wielki zwolennik sztuki - nierzadko sam przejawia zdolności artystycznew jakimś kierunku. Przejawia również zdolności w związku z literaturąoraz przemawianiem publicznym. Wady. Jest zbyt gadatliwy i chytry. Macharakter kłótliwy i skłonnym jest do wywoływania sporów. Jest tonatura samowolna i zacięta, niewiele tylko sympatii odczuwającawzględem innych osób. Nieustępliwy, zazdrosny, mściwy - wskutek tychcech charakteru ściąga na siebie niebezpieczeństwo życiowe.
  Co mugrozi? Odczuwa wielki niepokój wewnętrzny, co doprowadza go nieraz dodrażliwości i nerwowości. O ile nie będzie panować nad swym charakterem- może się stać niezdecydowanym, chwiejnym, niepewnym i powierzchownym.Do czego powinien dążyć? Do rozwinięcia w sobie zdolności koncentracjimyślowej, o ile pragnie zostać naprawdę mądrym człowiekiem. Dzieckodziś urodzone - należy wychowywać starannie, gdyż jego charakter wmłodości jest miękki i poddający się - i wskutek tego może zostaćodpowiednio ukształtowany.

 

 

Imieniny


12 Kwietnia 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Iwan,
Juliusz, Siemiodrog,
Wiktor, Wiktoriusz,
Zenon, Zenona
Do końca roku zostało 264 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 5 gościFazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->