Cytat Dnia


Tak bardzo pragniemy urzeczywistnienia marzeń, ale w chwili ich spełnienia nie wiemy co z nimi zrobić.


 
17 Czerwca

Nie potrafi być jednostronnym i dąży zawsze do osiągnięciawykształcenia ogólnego. Niezwykle pojętny i wrażliwy - posiada dużązdolność dostosowania się do ludzi i warunków życiowych. Pragnie onwszystko zobaczyć, wszystkiego doświadczyć i dowiedzieć się owszystkim. Wiadomości zebrane

  potrafi w życiu umiejętnie wykorzystać.Ale trudno mu znaleźć taki pogląd lub taką teorię, która by mogła gozadowolić na stałe. Ciągle nachodzą nań zwątpienia, a myśli jego dążąraz w tym kierunku - to znowu w innym... Zanim zakończył jedną sprawę -już zainteresuje się czymś zupełnie innym, dzięki czemu staje sięniespokojnym, nerwowym i narzeka na brak czasu. Jest to człowiekdwuznaczny, nieraz inny w słowach, a inny w czynach, o naturzepodwójnej, ulegającej częstym zmianom. W sądach swych o innych zarównojak i w swej pracy umysłowej wykazuje często pewną powierzchowność.Zawsze chce być na wysokości zadania, w każdych warunkach i wewszelkich okolicznościach życiowych. A jednak warunki życiowe iotoczenie wywierają nań wpływ silny i nieraz nie może on dać sobie radyw walkach życiowych. Usposobienie jego może być nieco melancholijne,ale mimo to jest on człowiekiem sympatycznym. Najczęściej okazujejakieś zdolności artystyczne zarówno jak i dyplomatyczne. Zręcznym jestbardzo w naśladowaniu innych i pragnąłby na wszystkich wywrzeć jaknajlepsze wrażenie. W miłości nie oczekuje go wiele szczęścia. Typnierozwinięty jest chytry, pretensjonalny, domagając się pomocy ipodtrzymania od swego otoczenia. Dla takiego egoisty najważniejsząrzeczą jest jego własne szczęście, zadowolenie i komfort.

 

 

Imieniny


1 Sierpnia 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Brodzisław, Justyn,
Konrad, Konrada,
Nadia, Piotr
Do końca roku zostało 153 dni.Fazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->