Cytat Dnia


Zastanów się raz, zanim coś dasz, dwa- zanim przyjmiesz i tysiąc zanim zażądasz..
Warto przeczytać


17 Maja 


22 Kwietnia 


11 Grudnia 


Rak 


20 Czerwca 


 
21 Czerwca

Lubi polowanie i wszelkie sporty. Potrafi pracować wytrwale - alepodlega również zdenerwowaniu a wówczas staje się niepewny i chwiejny.Przyjazny, uprzejmy, towarzyski, bardzo ruchliwy - lubi zmiany. Szybkowszystko pojmuje - ale na ogól jest dość powierzchowny, co potrafizręcznie maskować. Jest

  bystry i nie pozbawiony chytrości. Lubiintrygować i zawierać sojusze dyplomatyczne. Zwłaszcza gdy chodzi ozdobycie władzy - łączy się z innymi we współpracy. Potrafi niezwykleumiejętnie przekonywać innych o słuszności swego zdania, ale mimo to -nie należy mu wierzyć. Trzeba dodać, że na ogół usposobiony jest dośćpokojowo i ustępliwie, a mimo całą chytrość - dość łatwo jestwyprowadzić go w pole. Interesuje się swym otoczeniem - w ogóle ludziezaciekawiają go w wysokim stopniu. Sam wywiera wpływ przyciągający nainnych - co potrafi odpowiednio wykorzystać. Dobry mówca - interesujesię nauką i sztukami pięknymi. Okazuje zdolności w kierunkuwykonawczym, a posiada również dobrze rozwinięte zdolności naśladowcze.Do czego powinien dążyć? Aby opanować swą żądzę, gdyż okazuje dużązmysłowość. Przez pogłębienie umysłowe może wyzbyć się wad charakteru.Organizm jego jest nerwowy i wrażliwy - toteż winien unikaćprzepracowania. Zbyt mało zwraca uwagę na swe zdrowie; potrzebuje dużosłońca, świeżego powietrza i długiego snu. Urodziny dzisiejszeprzynoszą zazwyczaj możność osiągnięcia dobrego stanowiska, na którymbędzie się cieszyć pewnym uznaniem i wywierać wpływ na ludzi słabszych.

 

 

Imieniny


29 Maja 2024
Środa
Imieniny obchodzą:
Bogusława,
Maksymilian, Maria
Magdalena, Teodor,
Teodozja
Do końca roku zostało 217 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->