Cytat Dnia


W miłości pragniesz, by Ci wierzono, w przyjaźni by Cię rozumiano.
Warto przeczytać


IGA 


KAROLINA 


27 Kwietnia 


28 Września 


22 Lutego 


 
23 Czerwca

Jest to człowiek sympatyczny, usposobiony pokojowo, zadowolony z siebiei z życia. Jego charakter jest dość równy i wesoły, co zwłaszcza dajesię zaobserwować w wieku starszym. Ma wielki dar spostrzegawczy idzięki dużej intuicji zręcznie odgaduje rzeczy ukryte i niejasne.Subtelny, zmysłowy -

lubi występować publicznie i potrafi fascynowaćtłumy. Usposobienie jego jest czułe i kochające; potrafi się silnieprzywiązywać i wówczas chętnie poświęca się dla osób kochanych. Toteż wmiłości zazwyczaj jest szczęśliwy, a jego małżeństwo zapowiada sięrównież dość Zawód jego jest tego rodzaju, że wymaga odbywania dalszychpodróży. Więzy sympatii łączą go ze społeczeństwem i przywiązany jestzarówno do swego kraju, jak i do krewnych oraz do swego ogniskarodzinnego. Nieraz dłuższy czas przemieszkuje na jednym miejscu, azwłaszcza lubi zamieszkiwać i spacerować nad wodą. Potrafi zręcznieurządzać się w życiu i czyni mądry użytek ze swego majątku, któryzdobywa stopniowo. Toteż najczęściej osiąga dobrobyt. Może się zdarzyć,że pierwsza część jego życia jest mniej pomyślna, zwłaszcza w młodościmogą go oczekiwać przykrości. Jednakże w drugiej połowie życia jegokariera się ustala i potęguje się stopniowo, a on sam czuje się corazlepiej. Wady urodzin dzisiejszych - pewna próżność i lekkomyślność.Człowiek urodzony dzisiaj całkiem niepotrzebnie sądzi ludzi wedle ichwyglądu zewnętrznego.

 

 

Imieniny


30 Maja 2023
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Andonik, Feliks,
Ferdynand, Joanna,
Sulimir
Do końca roku zostało 216 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->