Cytat Dnia


W miłości pragniesz, by Ci wierzono, w przyjaźni by Cię rozumiano.
Warto przeczytać


"P" 


Piotr 


30 Września 


15 Lutego 


DAGMARA 


 
25 Czerwca

Uczuciowy i religijny - jest jednocześnie nastrojowy i zmienny. Okresyaktywności zmieniają się u niego kolejno z periodami bierności ibezwładu. Potrafi obracać się we wszystkich sferach towarzyskich zjednakową łatwością. Łatwo zmienia swych przyjaciół. Wola jego nie jestsilna a potężne wzruszenia

  i uczucia, jakim ulega - łatwo ją znoszą,opanowują jego rozsądek i sprawiają, że zapomina o zebranymdoświadczeniu życiowym. Namiętności jego są bardzo silne, a zmysłoweskłonności często sprowadzają go na bezdroża. Osoby płci odmiennejwywierają nań wpływ przyciągający. O ile nie zachowa ostrożności - możeto spowodować bardzo ujemne rezultaty w jego życiu. Kilkakrotnie wżyciu podlegnie silnemu wpływowi kobiet - co wywrze duży wpływ na jegolosy. Trzeba dodać, że odznacza się poczuciem własnej godności i zzamiłowaniem poświęca się studiom, dzięki czemu może nawet zostaćwybitnym uczonym. Nieraz prowadzi życie samotne; zazwyczaj kształci sięza granicą. Kobieta urodzona dzisiaj jest zazwyczaj ładna, osympatycznej powierzchowności, aktywna, nieco popędliwa - chociaż zarazsię uspokaja. Będzie mieć dzieci, do których będzie bardzo przywiązana.Nieco bojaźliwa - nie zawsze szczera - znajduje przyjemność wokazywaniu pomocy innym i opiekowaniu się słabszymi. Kto urodził siędzisiaj - zazwyczaj w młodości niezbyt jest szczęśliwy i czuje sięnieszczególnie. W drugiej jednakże połowie życia wszystko zmienia sięna lepsze; pozycja się ustala, zdobywa dobrobyt, a jego samopoczuciepoprawia się wybitnie.

 

 

Imieniny


30 Maja 2023
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Andonik, Feliks,
Ferdynand, Joanna,
Sulimir
Do końca roku zostało 216 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->