Cytat Dnia


Życie jest jak kuchnia - aby zrobić w niej cokolwiek, trzeba pobrudzić ręce.
Warto przeczytać


EWA 


8 Grudnia 


MAŁGORZATA 


Z 


Remigiusz 


 
28 Czerwca

Lubi występować okazale i okazywać się w świetle jak najlepszym. Jestzwolennikiem sztuk plastycznych, pięknych dekoracyj, eleganckiegoubrania i ładnego otoczenia. Jest dość próżny, na czym szybko poznajesię otoczenie. Jest ekscentryczny i lubi pozować. Trzeba jednakzaznaczyć, że jest to

  człowiek sympatyczny, chociaż dzięki swejniezwykłej wrażliwości jest skłonny do niecierpliwości. Szlachetny,nastrojony przyjacielsko względem innych, jest przywiązany do swegoogniska domowego, lubi wygody i harmonijne otoczenie. Czuły, kochliwy,dobroduszny, odznacza się dobrą pamięcią. Jest trochę niezaradny, alegdy przezwycięży swą bierność, może rozwinąć wielką potęgę i aktywność.Z uporem wówczas trzyma się swych celów i zadań, jakie sobie samnakreślił - i nie odstępuje od nich łatwo. Chociaż ma dobre serce jestlekkomyślny i ekstrawagancki - a przez to sam sobie szkodzi. Zna się naludziach i posiada dużą umiejętność życia, a mimo to ma również i różneszkodliwe nałogi i przyzwyczajenia w krańcowość i popełnia wybryki. Mausposobienie dość ryzykowne i lubi przygody. Co sobie postanowi topotrafi osiągnąć w życiu. Jego spekulacje przeważnie zostają uwieńczonepowodzeniem. Wiedzie mu się w zdobywaniu majątku, ale najczęściej nieumie go odpowiednio używać. Dzięki swym podróżom, jakie odbywa zarównona lądzie, jak i na morzu, może się rozwinąć i osiągnąć wysoki poziomkulturalny. Organizm jego nie odznacza się wytrzymałością i jest bardzowrażliwy.

 

 

Imieniny


27 Września 2023
Środa
Imieniny obchodzą:
Amadeusz, Amedeusz,
Damian, Kosma,
Przedbor, Urban
Do końca roku zostało 96 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->